بسم الله الرحمن الرحیم

جملات تاکیدی روزانه !

باور چیست؟

 باور فکر یا ایده ای است که بارها و بارها تکرار شده تا در نهایت از فیلترضمیر خود آگاه عبور کند و بر ضمیر ناخودآگاه نشسته و در آن حک شود.باورهای ما با تکرار کردن نهادینه می‌شوند و یکی از روشهای تکرار جملات تاکیدی میباشد اگر شما خودتان را تحت بمباران همه‌جانبه از جمله تکرار فیزیکی و تکرار ذهنی خودتان را تحت تأثیر باورهای جدید قرار دهید.می توانید هر آنچه را که بخواهید در  زندگی خودتان خلق کنید.یکی از دلایلی که باعث می شود بسیاری به موفقیت نرسند این است که برای رسیدن به اهدافشان وارد  مرحله عمل نمی شوند. آن ها همیشه به باورهای محدود کننده ای که والدینشان در ذهنشان ایجادکرده اند تکیه می کنند.


برای این که اشتیاق بیشتری برای رسیدن به اهداف داشته باشید بسیار مهم است که هر روز جملات تاکیدی مثبت را با خودتان 
تمرین کنید.هر زمان که از جملات تاکیدی
مثبت برای موفقیت استفاده می کنید پیام مثبتی به ذهن ناخودآگاهتان ارسال می شود. جملات تاکیدی مثبت برای موفقیت ثروت، سلامت و موقعیت خوب را به زندگی شما دعوت می کند.

اساتید

حالا جملات تاکیدی چی هستند؟

جملات تاکیدی، جملات و عباراتی کوتاه هستند که از طریق آنها میتوان به آنچه که انسان از خود دور کرده است برسد. به عبارتی دیگر ، شخص با توجه به آرزویی که دارد و با رعایت اصولی، آنها را یادداشت میکند و در فواصل زمانی مشخص چندین و چند بار، تکرار میکند تا اینکه پس از مدتی به خواسته خود میرسد . به بیانی ساده جملات مثبت در جهت رسیدن به خویشتنی واقعی است .

اصل این فرضیه بر این است که به هر چه بیندشی به همان سمت خواهی رفت و هر آنچه را در ذهنت تصور کنی و تجسم قوی از آنایجاد کنی و در فواصل زمانی به طور مداوم به آن بیندیشی حتما و بدون استثنا به آن خواهی رسید.

جملات تاکیدی مثبت ارتباطی هستند بین افکار خودآگاه و رفتار ناخودآگاه ذهن. ما روزانه جملات تاکیدی مثبت و منفی را زیاد به کار می بریم بدون این که حتی درباره آن ها فکری کرده باشیم. بسیاری از جملات تاکیدی منفی هستند که باعث پایین آمدن عزت نفس، تصمیم گیری غلط و نگرش منفی می شوند. می توانید کنترل این جملات را به دست بگیرید و برای آرامش و کنترل ذهن خود هیپنوتیزم انجام دهید. ساده ترین کاری که می توانید برای تقویت ذهن و تندرستی انجام دهید به کار بردن جملات تاکیدی مثبت برای موفقیت است.

ثروت

ضمیر خودآگاه و ضمیرناخودآگاه :

عادتهای شما در ضمیر ناخودآگاهتان وجود دارد. ضمیر ناخودآگاه به مراتب قویتر و سریعتر از ضمیر خودآگاه است. ضمیر ناخودآگاه میتواند شما را به هرجایی که می خواهید ببرد و کمک میکند تا سریع تر و راحت تر از آنچه ضمیر خودآگاه میتواند برایش کاری کند، به آرزوهایتان در زندگی برسید .ضمیر خودآگاه قادر نیست مفاهیم یا عقاید را رد کند، که بدین معناست ما میتوانیم با استفاده از ضمیرخودآگاه، باورهای ضمیر ناخودآگاه را دوباره برنامه ریزی کنیم، و ذهن ناخودآگاه مجبور است عقاید و باورهای جدید را بپذیرد، یعنی ذاتا نمیتواند آنها را رد کند .

در واقع جهان و موقعیت ما بازتابی از حالات ذهنی ماست. مثلا هر چقدر ما مثبت اندیش باشیم و به زیبایی ها فکر کنیم، بهره بیشتری از شادی و موفقیت خواهیم داشت و بر عکس هر چقدر بدبین و منفی باف باشیم، رنگی از خوشی و سعادت در زندگی نخواهیم دید.

نکته1-توجه داشته باشید که تکرار کردن چند فایل عبارت تاکیدی بدون تفکر و بدون پیشینه های ساختن باورهام تاثیر آنچنانی برای شما نخواهد داشت.

نکته2-شکستن یک سنگ به ضربات مکرر چکش نیاز دارد. از بین بردن باورها و عادات منفی گذشته و همچنین نفوذ جملات مثبت جدید  به آموزش و تمرین و تکرارنیازمند است .

نکته3-در واقع اگر بخواهیم لیستی از باور های منفی که روزانه به ضمیر ناخودآگاه خود وارد میکنیم را تهیه کنیم، خود نیز از وجود این همه عبارت و جمله منفی در زندگی روزمره خود تعجب خواهیم کرد، و اینجاست که متوجه می شویم چرا هیچ پیشرفت عمدهای در زندگی نمیکنیم و همان آدمی هستیم که قبلا بودیم !

نکته4-برای تحول و پیشرفت در زندگی باید ابتدا ذهن خود را از جملات منفی خالی کرده و سپس با عبارات مثبت و سازنده ،  جایگزین نماییم .

ضروریات جملات تاکیدی !

+ جمله تاکیدی باید در زمان وقوع باشد

+ جمله تاکیدی ما فقط مخصوص ماست

+ جملات ساده  کوتاه باشند

+ از تغییر جملات پرهیز کنیم

+ از کلمات قدرتمند استفاده کنیم

+ در شرایط آرام از این جملات استفاده کنیم

1- تعدادی از لیست کلمات و جملات تاکیدی مثبت برای ثروت !

-من لایق بینهایت ثروت هستم 

-هرچه بیشتر تلاش میکنم بیشتر ثروتمند تر خواهم شد 

-من، ذهنی میلیاردر دارم.

-من شاهکار خلقت خدا هستم ، پس لیاقت ثروت را دارم 

-مثل آهنربا پول را به سمت خودم خواهم کشید

2- تعدادی از لیست جملات تاکیدی مثبت برای اعتماد به نفس !

-من اعتماد به نفس بالایی دارم و به توانایی های خودم ایمان دارم

-من رها از ترس هستم چون به خودم و خدای خودم ایمان دارم

-من جانشین خداوند روی کره زمین هستم

-من برای هر موقعیت عالی شایستگی دارم

-من انسان قدرتمندی هستم.

3-تعدادی از لیست جملات تاکیدی مثبت برای سلامتی !

-من همیشه و از همه نظر کاملا سالم و تندرست هستم

-من بر روی سلامتی متمرکز هستم و سلامتی بیشتری را جذب میکنم

-سلامتی جسم من هر روز بیشتر و بیشتر می شود

-من انسانی آرام،شاد و سرزنده ام

-افکار قدرتمند من سلامتی جسمم را به ارمغان می آورد.

شادی

4- تعدادی از لیست جملات تاکیدی عشق و مودت !

-من با صداقت و صمیمیت نزد دیگران محبوب می شوم

-خرد لایتناهی یاریگر من در یک ازدواج موفق است.

-خانه من کانون عشق و آرامش است-

-حس میکنم عشق مرا می طلبد و من لایق عشقی زیبا هستم.

–من همیشه خوبی ها را در مردم جستجو می کنم

5-جملات تاکیدی مثبت برای بهبود روابط  !

6-عبارات تاکیدی مثبت برای رونق دادن کسب و کار !

7-جملات تاکیدی مثبت برای آینده درخشان  !

ما در دوره چهل قدم قدرتمند ترین  و تاثیر گزارترین کلمات و جملات تاکیدی در جنبه های مختلف را برای دانشجویان ، متناسب با  میزان آمادگی ذهنی و باورها در قدم های مختلف دوره چهل قدم آماده کرده و در اختیار دانشجویان دوره چهل قدم قرار می دهیم.

1-لینک ورود به قدم اول بصورت رایگان با توضیحات کامل و مفصل دوره چهل قدم !

2-لینک ورود به قدم دوم با 70% تخفیف برای 1000نفر اول که زودتر ثبت نام کنند!

ثبت نام در دوره چهل قدم -قدم دوم

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *