بسم الله الرحمن الرحیم

در آمد و همکاری در فروش با انصاف نت و دوره چهل قدم !

راه های کسب در آمد و راه اندازی کسب و کار و بیزینس در پلتفورم انصاف نت و دوره چهل قدم :

راه اول- همکاری در فروش و بازاریابی محصولات (فعلا فقط برای دوره چهل قدم) !

راه دوم- ثبت نام و انجام فعالیت در پلتفورم و سایت های انصاف نت و دوره چهل قدم وکسب امتیاز و پاداش !

راه سوم- امکان جذب  همکار در  دوره چهل قدم از میان دانشجویان برتر ، با انگیزه و موفق !

راه چهارم – امکان کسب درآمد و پایه ریزی بیزینس و کسب و کار  از سایر زمینه هایی که در حال حاضر در پلتفورم انصاف نت پیش بینی شده است !

چرا پلتفورم و سایت های انصاف نت و چهل قدم طراحی شدند ؟

انصاف نت  یک پلتفورم چند منظوره است که جهت تجمیع و رفع همه نیاز های خانواده  طراحی شده و تمامی مجوزهای قانونی مربوطه  را هم دریافت کرده است ، که به مرور اقدام به جذب و استخدام همکار می کند. که دانشجویان دوره چهل قدم در اولویت قرار دارند.

نکته مهم :

دانشجویانی که مهارت ،توانایی،تخصص ،تجربه و یا مدرک خاصی دارند مثلا به نرم افزارهای گرافیکی و یا سایر نرم افزارها( که لیست آن در منوی استخدام سایت انصاف نت است )آشنایی دارند حتما کار شناسان ما را در جریان تمایل خود برای همکاری و استخدام با انصاف نت و دوره چهل قدم قرار دهند.

این کار ما به چند دلیل است :

الف) اگر دانشجوی دوره موفقیت و ثروت دارای حداقل درآمد ثابت و نسبی باشد با تمرکز و آرامش بیشتری دوره چهل قدم را ادامه خواهد داد برای همین ما از اول بحث طراحی دوره چهل قدم دنبال حذف عواملی بودیم که ممکن است تمرکز و انگیزه دانشجویان را کم کنند برای همین ابتدا و قبل از طراحی و تدوین دروه چهل قدم اقدام به طراحی پلتفورم و سایت انصاف نت کردیم که تمامی نیازها و خدمات مورد نیاز خانواده از قبیل خرید و شغل و استخدام و در آمد و تفریح و تدریس و آموزش و فروش و ازدواج و غیره را پوشش دهد .

ب) یکی از عوامل مهم جلوگیری از تمرکز و عدم رسیدن به خواسته ها و نتایج  در دوره های موفقیت و ثروت نداشتن درآمد و در عوض  داشتن قرض و وام و قسط و بدهی دانشجویان دوره هاست .از نکات و ضروریات و راه های میانبر رسیدن به خواسته ها و آرزوها ، تمرکز کامل بر دوره چهل قدم و آموزش ها و تمرین ها و آزمون های آن ،آرامش ذهن و آسودگی خیال و نداشتن موانع ذهنی از قبیل مشکلات مالی (قرض ،قسط،وام و بدهی)و خانوادگی ( که بیشتر آنها مالی و مادی است) که ما در انصاف نت  با کمک این پلتفورم و کسب درآمد از آن توسط دانشجویان دوره چهل قدم تا حد امکان این موانع را برطرف می کنند و با آرامش و ذهن و خیال آسوده و مطمئن و خیلی زودتر و ساده ،راحت و آسان تر و با تمرکز کامل و بیشتر بر دوره به تمامی خواسته ها و آرزوهای خود خواهند رسید.انشالله

ج) پلتفورمی که ما در انصاف نت طراحی کردیم بصورت بی نهایت شغل و درآمد و خرید و فروش و استخدام همکاری طراحی شده است (که تقریبا تمامی زمینه های در آمدی موجود در بازار و بیزینس و کسب و کار  را شامل می شود )و شرایطی فراهم کرده است که  همه اقشار جامعه هدف از اساتید محترم حوزه و دانشگاه تا هنرمندان و کارمندان و دانشجویان و دانش آموزان و طلاب ،از روستائیان و عشایر تا زنان خانه دار و مشمولین طرح کریمانه بتوانند از مهارت ،شغل ،توانایی ،تجربه ،مدرک و تخصص و سرمایه و…خود جهت کسب در آمد و ثروت در این پلتفورم ]انصاف نت) استفاده کنند !

د) اطلاعیه های مربوطه(استخدام و همکاری-تخفیف ها-قرعه کشی ها-اهدای وام های محدود و به میزان کم و بدون بهره و ضروری ،اطلاعیه های همکاری در فروش و بازار یابی و…)را دانشجویان دوره چهل قدم بصورت خودکار در ایمیل و تلفن همراه دریافت خواهند کرد.

درسی از استاد : آموزش  و تمرینی بسیار مهم و بنیادین از دوره چهل قدم !

درآمد و ثروت زیاد و زود :

ذهن  ثروتمند درآمد و ثروت های زیاد را باور و جذب می کند.یکی از آموزش ها و تمرین های قدم دوم دوره جهل قدم همین مورد است که ما باید ذهن را آماده باورپذیری و جذب درآمد و ثروت های زیاد کنیم.

تمرین اول!

1-دیدن و شمارش و تحسین اتومبیل های گرانقیمت بنگاه معاملات یا خیابان و تصور اینکه سوار یکی از آنها هستید و از رانندگی با آن لذت می بری مخصوصا وقتی همسرت و بچه ها هم کنارت باشند و یک موسیقی بسیار شاد پخش بشه و همه با هم با صدای بلند آن ترانه و موسیقی را تکرار کنید…وای خدای من جاده شمال و جنگلها کنار دریای رویایی و موسیقی و …و تصور و رویاپردازی بسیار لذت بخش با تمام جزئیات

تمرین دوم !

2-دیدن و تحسین منازل و ویلاها ی بسیار زیبا و لاکچری شهرتان و تصور اینکه بهترینشان مال توست و به همین روزها قرار است اسباب کشی کنید با تصور تمام جزئیات

تمرین سوم !

3-بازدید و قیمت گرفتن طلاجات و البسه و وسایل بسیار لاکچری و برند منزل و تصور عمیق و کامل  با تمام جزئیات که شما صاحب و مالک همه آنها هستید و خدا را شکر می کنید.

تمرین چهارم !

4-عادت دادن ذهن به عددها و درآمدها و ثروت های بسیار زیاد و بالا .مطالعه سبک زندگی و میزان درآمد افراد موفق ثروتمند ایرانی و خارجی وما هم در اینجا بصورت عمد این عددها و ارقام و درآمدهای میلیونی و میلیاردی را آوردیم و ذکر کردیم که خاطر نشان کنیم که می شود و می توانیم.پس ذهن خود را به عددهای بسیار بزرگ عادت بدهید .ارقام و اعداد بسیار بزرگ را بنویسید و هر روز مرور کنید و باید  به این باور برسید که شما هم می توانید به این درآمدهابرسید همانگونه که همین الان در همین ایران پر از گرانی و بیکاری و تورم  افرادی هستند که با یک تلفن در چند ثانیه درآمدهای میلیونی و میلیاردی سالم و پاک و حلال دارند.

راه های کسب در آمد و راه اندازی کسب و کار و بیزینس در پلتفورم انصاف نت و دوره چهل قدم 

راه اول- همکاری در فروش و بازاریابی محصولات (فعلا فقط برای دوره چهل قدم) !

نکته مهم :

توضیحات بسیار مهم راجع به میزان  امتیاز و کسب درآمد از معرفی اشخاص دیگر به پلتفورم و سایت ها و  فعالیت آنها لطفا با دقت مطالعه فرمایید :

کسب امتیاز و تبدیل آن به پول و درآمد نقدی و دریافت آن از طریق بازار یابی ، همکاری در فروش و معرفی اشخاص دیگر به پلتفورم و سایت ها ی ما  فقط برای مدت محدودی ارائه می شود و پس از آن دیگر کاربران جدید پذیرفته نمی شوند.پس برای کسب درآمدهای میلیونی  باور نکردنی حتی یک لحظه را از دست ندهید و از همین لحظه شروع کنید و به بازار یابی و معرفی محصولات ما و هدایت اشخاص و افراد و کاربران دیگر به پلتفورم و سایت های ما کنید تا با ثبت نام آنها در دوره ها و یا خرید هایشان بدون هیچ ریسک و سرمایه و زحمت فیریکی زیاد ویا لزوم دارا بودن امکانات و یا تخصص و مدرک و مهارت خاص و بدون پرداخت هیچ وجهی فقط با تلاش و تعهد و پشتکار و صداقت و با حس و حال خوب و عالی شروع به کسب در آمد قطعی و مطمئن میلیونی کنید.

توضیحات بسیار مهم و ضروری :

قوانین و ضوابط و شرایط همکاری در فروش و بازار یابی محصولات دوره چهل قدم :

1-این شرایط و امکان معرفی و بازار یابی محصولات برای مدت کوتاهی برقرار می شود و پس از آن معرف جدیدی پذیرفته نمی شود که مراتب  و زمان پایان بازاریابی و همکاری در فروش در پلتفورم و سایت و کانال و پیج و پروفایل دانشجویان  اعلام می شود.

2- هدف ما یک معامله ،درآمد و سود دو طرفه است مخصوصا برای دانشجویانی که در دوره چهل قدم ثبت نام می کنند که این دانشجویان  در حین شرکت در دوره چهل قدم دارای یک درآمد مورد اعتماد و اطمینانی هم باشند که نگران خرج و مخارج خود و خانواده و یا بدهی و قسط و وام هم نباشند و با تمرکز 100% در دوره چهل قدم شرکت کنند که شرط موفقیت و رسیدن به خواسته ها و آرزو ها و رویاها و راه میانبر (که در قدم دوم به آن می پر دازیم) آن تمرکز و تمرکز و تمرکز ،تعهد،تلاش و تمرین و تکرار و تکامل در دوره چهل قدم است.

3-کل امتیاز ها ی دریافتی از طریق معرفی دیگران (برای محصولات دوره چهل قدم ) قابل تبدیل به پول و دریافت نقدی است !(ستون قرمز)

4-سایر امتیازها فقط قابل تبدیل به کد تخفیف است (ثبت نام -تکمیل پروفایل-خرید-هدیه تولد و…)

5-ملاک دریافت امتیاز و تبدیل به پول و درآمد نقدی  ، ثبت نام کاربران معرفی شده و عدم انصراف آنها در طول دوره چهل قدم است !

6-میزان 50درصد این درآمد(معرفی و ثبت نام افراد  و اشخاص جدید در دوره چهل قدم ) بعد از یک ماه و  20 درصد دیگر بعد از پایان سال مالیاتی و کسر بیمه و مالیات و سایر موارد و کسورات قانونی( پلتفورم و سایت ما رسمی و دارای کد مالیاتی  از سازمان امور مالیاتی ، نماد اعتماد الکترونیکی  اینماد از وزارت صمت ،نشان ملی ثبت از وزارت ارشاد و سایر مجوزها که در پایان همین بخش به آنها اشاره می کنیم.) 30 درصد باقی مانده هم در پایان دوره چهل قدم پرداخت می شود.

7-بعد از معرفی 100/000نفر کاربر جدید و ثبت نام آنها در دوره چهل قدم. از نفر100/001 به بعد 50%مبلغ درآمد هر میزان فروش به مدت یکسال به شما تعلق می گیرد.و این میزان به صورت تصاعدی بیشتر می شود تا 100% وقتی که تعداد معرفی شدگان  به 1/000/000 نفر برسد.

8-بعد از معرفی 1/000/000 نفر کاربر جدید و ثبت نام آنها در دوره چهل قدم. از نفر1/000/001 به بعد ،کل  100%مبلغ درآمد هر میزان فروش هر محصول به مدت یکسال به شما تعلق می گیرد .به نوعی شما صاحب محصول می شوید و برای خودتان محصول را به فروش می رسانید.

9-استفاده از پاداش وبهره مندی درآمد فروش محصول و دریافت 50% و 100% از میزان فروش طبق بند 7 و8 برای مدت یکسال است.به این معنی که اگر به حد امتیاز و دریافت پاداش 50% برسید تا یکسال می توانید از فروش محصول نصف آن را دریافت کنید و این میزان با اضافه شدن افراد معرفی شده و ثبت نام آنها بیشتر و ییشتر می شود و در نهایت میزان درآمد شما به 100% از فروش محصول می شود(بند 5) و اگر به حد امتیاز و دریافت پاداش 100 %(معرفی و ثبت نام 1/000/000نفرکاربر جدید)تا یکسال هر چه محصول را بازاریابی و به فروش برسانید 100% مبلغ فروش به شما تعلق می گیرد.

10-کل بیمه و مالیات و سایر کسورات قانونی و کشوری و اصناف و غیره با فرد معرف می باشد.

11-ملاک افراد و کاربران جدید کد ملی آنهاست.

12-خود فرد معرف باید دانشجوی دوره چهل قدم باشد.

13-اصل اساسی و مهم نزد انصاف نت و دوره چهل قدم همانطور که در این دوره هم بارها به آن اشاره شده است برپایه اعتماد ،حسن نیت ،اطمینان ،رضایت خداوند ،باور فراوانی ،سپاسگزار از نعمت ها و ثروت هایی که خدا به  همه افراد عنایت کرده است می باشد. تاکید می کنیم چنانچه انصاف نت در هر زمان و در هر مرحله از این همکاری متوجه ایراد ،مشکل ،شبهه ،خلاف ،راه های نادرست عضویت (مثلا یک نفر از چند آی پی مختلف عضو شود و..) و هرنوع موضوع که به اصل اعتماد ،روزی حلال ،باور فراوانی ،در موضوع بازاریابی و معرفی دانشجویان و کاربران و همکاری در فروش لطمه و خدشه وارد کند فورا و سریعا حساب کاربری فرد متخلف مسدود و بعنوان پایان همکاری تلقی و بدون اطلاع و توضیح به وی همکاری پایان یافته محسوب می گردد.هرچند دارای امتیاز و پاداش و درآمد بسیار زیادی هم نزد انصاف نت باشد.و چنانچه ضرر و زیانی متوجه پلتفورم و اپلیکیشن و سایت های انصاف نت و دوره چهل قدم (بعنوان فرد حقیقی و حقوقی ) شود جهت اخذ و جبران ضرر و زیان از فرد خاطی ، مراتب به وکیل قانونی شرکت و مجموعه انصاف نت و دوره چهل قدم ارجاع داده می شود.

14-فرض بر این است  فردی که اعلام تمایل به همکاری می کند تمامی مطالب ،قوانین و شرایط و ضوابط بالا را خوانده و تایید کرده است.

15-برای احراز هویت فرد متقاضی باید یک عکس سلفی از خودش و کارت ملی و کارت بانکی(فقط شماره کارت و نام فرد روی کارت مورد نظر است) و توضیح اینکه کلیه مطالب و قوانین و شروط دوره چهل قدم و انصاف نت را خوانده و به دقت مطالعه کرده و تماما می پذیرد برای ما در پنل کاربری خود بارگذاری کند.

جدول کسب درآمد نقدی قطعی و مطمئن  محصول قدم دوم با تخفیف(3/600/000تومان)از معرفی و ثبت نام کاربران جدید :

تعداد نفرات معرفی شده

امتیاز کسب شده

سطح امتیاز

درآمد عادی(تومان)

درآمد و پاداش تصاعدی(تومان)

شرح

1 نفر

12/000

مُنگُشت

120/000

150/000

دریافت نقدی

10 نفر

120/000

مُنار

1/200/000

1/500/000

دریافت نقدی

20 نفر

240/000

بینالود

2/400/000

3/000/000

دریافت نقدی

30 نفر

360/000

دنا

3/600/000

4/500/000

دریافت نقدی

40 نفر

480/000

الوند

4/800/000

6/000/000

دریافت نقدی

50 نفر

600/000

سهند

6/000/000

7/500/000

دریافت نقدی

60 نفر

720/000

سبلان

7/200/000

9/000/000

دریافت نقدی

70 نفر

840/000

تاراز

8/400/000

10/500/000

دریافت نقدی

80 نفر

960/000

دماوند

9/600/000

12/000/000

دریافت نقدی

90 نفر

1/080/000

ایران 1

10/800/000

13/500/000

دریافت نقدی

100 نفر

1/200/000

ایران 2

12/000/000

15/000/000

دریافت نقدی

1000 نفر

12/000/000

ایران 3

120/000/000

150/000/000

دریافت نقدی

10/000 نفر

120/000/000

ایران 4

1/200/000/000

1/500/000/000

دریافت نقدی

100/000 نفر

1/200/000/000

ایران 5

12/000/000/000

180/000/000/000

50% فروش

1/000/000 نفر

12/000/000/000

ایران 6

120/000/000/000

3/600/000/000/000

100% فروش

16-این مبالغ درآمدی دریافتی(ستون قرمز) فقط مربوط به قدم دوم و اعمال تخفیف 70% روی این محصول است.

17- برای سایر محصولات نیز با همین درصدها در آمدهای نقدی جداگانه و بیشتر برای شما دارد !

18- قیمت اصلی قدم دوم 12/000/000 میلیون تومان است که فعلا با 70% درصد تخفیف به مبلغ 3/600/000 عرضه می شود.

+ بنابر این بعد از تغییر و کمتر شدن میزان تخفیف و یا حذف تخفیف و عرضه و فروش محصولات با قیمت اصلی بالطبع در آمد شما بسیار زیادتر خواهد بود که در جدول زیر بیان می کنیم :

جدول کسب درآمد نقدی قطعی و مطمئن محصول قدم دوم با قیمت اصلی(12/000/000تومان) ازمعرفی و ثبت نام کاربران جدید  :

تعداد نفرات معرفی شده

امتیاز کسب شده

سطح امتیاز

درآمد عادی(تومان)

درآمد و پاداش تصاعدی(تومان)

شرح

1 نفر

12/000

منگشت

120/000

480/000

دریافت نقدی

10 نفر

120/000

منار

1/200/000

4/800/000

دریافت نقدی

20 نفر

240/000

بینالود

2/400/000

9/600/000

دریافت نقدی

30 نفر

360/000

دنا

3/600/000

14/400/000

دریافت نقدی

40 نفر

480/000

الوند

4/800/000

19/200/000

دریافت نقدی

50 نفر

600/000

سهند

6/000/000

24/000/000

دریافت نقدی

60 نفر

720/000

سبلان

7/200/000

28/800/000

دریافت نقدی

70 نفر

840/000

تاراز

8/400/000

33/600/000

دریافت نقدی

80 نفر

960/000

دماوند

9/600/000

38/400/000

دریافت نقدی

90 نفر

1/080/000

ایران 1

10/800/000

43/200/000

دریافت نقدی

100 نفر

1/200/000

ایران 2

12/000/000

48/000/000

دریافت نقدی

1000 نفر

12/000/000

ایران 3

120/000/000

480/000/000

دریافت نقدی

10/000 نفر

120/000/000

ایران 4

1/200/000/000

4/800/000/000

دریافت نقدی

100/000 نفر

1/200/000/000

ایران 5

12/000/000/000

600/000/000/000

50% فروش

1/000/000

12/000/000/000

ایران 6

120/000/000/000

12/000/000/000/000

100% فروش

آموزش نحوه اخذ لینک همکاری درفروش و بازار یابی و تبدیل پاداش و امتیازات به در آمد و دریافت نقدی آن !

1- در دوره چهل قدم ثبت نام کنید.(قدم اول رایگان )    وارد شوید !

2-وارد قدم دوم شوید.( 70% تخفیف برای 1000 نفر اول)    وارد شوید !

3-وارد حساب کاربری خود شوید !   وارد شوید !

4-وارد تب (( امتیازات من ))  شوید !   وارد شوید !

5-در پایین صفحه تاریخچه امتیازات و پادش های خود را مشاهده می کنید !   وارد شوید !

6-وارد منوی (( امتیازات عبور)) شوید !  وارد شوید !

7- در کادر مربوطه  لینک همکاری در فروش و بازاریابی خود را مشاهده می کنید !  وارد شوید !

8-روی گزینه ((کپی )) کلیک کنید تا لینک برای شما کپی شود !  

9- این لینک را به روش های زیر و یا هر یا هر روش دیگر در اختیار سایر افراد و اشخاص قرار دهید .

+ تبلیغ و بازار یابی لینک خود از طریق ارسال پیامک انبوه  مثال :  1-ملی پیامک     2-اس ام اس.آی آر

+ تبلیغ و بازار یابی لینک خود از طریق ارسال ایمیل انبوه    

+ تبلیغ و بازار یابی لینک خود از طریق دیوار و شیپور و …

+ تبلیغ و بازار یابی لینک خود از طریق یکتانت و …

+ تبلیغ و بازار یابی لینک خود از طریق آپارات 

+ تبلیغ و بازار یابی لینک خود از طریق پیج اینستاگرام خود یا دیگران یا شرکت های ارائه دهده این خدمات

+ تبلیغ و بازار یابی لینک خود از طریق گروه و کانال های تلگرام خود یا دیگران یا شرکت های ارائه دهده این خدمات

+ تبلیغ و بازار یابی لینک خود از طریق  فروم و تالار های گفتگو

+ تبلیغ و بازار یابی لینک خود از طریق پیج وگروه و کانال های خانوادگی و فامیلی و شهر و استانی

10-اگر فردی با لینک شما وارد سایت چهل قدم شود ، 1000 امتیاز به شما تعلق می گیرد!

11-اگر فردی با لینک شما از سایت چهل قدم خرید کند(ثبت نام در قدم دوم و یا سایر قدم ها) 11000 امتیاز به شما تعلق می گیرد !

12-کسب تصاعدی امتیازات طبق دو جدول بالا خواهد بود !

مثال :اگر فردی با لینک شما وارد وارد سایت چهل قدم و خرید کند(ثبت نام در قدم دوم و یا سایر قدم ها)  12000 امتیاز معادل 480/000 هزار تومان برای قدم دوم(بدون اعمال تخفیف) و یا 150/000هزار تومان ( با اعمال 70%تخفیف فعلی ) دریافت خواهید کرد !

در آمد شما فقط برای قدم دوم از دوره چهل قدم !

تعداد ارجاع               در آمد شما بدون تخفیف فروش                           در آمد شما با تخفیف 70%فعلی

1نفر                                480/000 هزار تومان                                          150/000 هزار تومان

10 نفر                         4/800/000 میلیون تومان                                    1/500/000 میلیون تومان

100 نفر                     48/000/000 میلیون تومان                                   15/000/000 میلیون تومان

1000 نفر                 480/000/000 میلیون تومان                                 150/000/000 میلیون تومان

10/000 نفر           4/800/000/000 میلیارد تومان                              1/500/000/000 میلیارد تومان

طبق بند 7 قرار داد :

[[ 7-بعد از معرفی 100/000نفر کاربر جدید و ثبت نام آنها در دوره چهل قدم. از نفر100/001 به بعد 50%مبلغ درآمد هر میزان فروش به مدت یکسال به شما تعلق می

گیرد.و این میزان به صورت تصاعدی بیشتر می شود تا 100% وقتی که تعداد معرفی شدگان  به 1/000/000 نفر برسد.]]

100/000 نفر       600/000/000/000 میلیارد تومان                 180/000/000/000 میلیارد تومان   

طبق بند 8 قرار داد :

[[ 8-بعد از معرفی 1/000/000 نفر کاربر جدید و ثبت نام آنها در دوره چهل قدم. از نفر1/000/001 به بعد ،کل  100%مبلغ درآمد هر میزان فروش هر محصول به مدت یکسال به شما تعلق می گیرد .به نوعی شما صاحب محصول می شوید و برای خودتان محصول را به فروش می رسانید.]]

1/000/000 نفر     خوتان محاسبه کنید !!!

راه دوم- ثبت نام و انجام فعالیت در پلتفورم و سایت های انصاف نت و دوره چهل قدم !

شما با هرنوع فعالیت در این پلتفورم و سایت ها امتیاز کسب می کنید (که در زیر به آنها اشاره می کنیم) و پس از کسب امتیاز می توانید این امتیازهای کسب شده را  در حساب کاربری خود به پول و یا کد تخفیف تبدیل و با آن خرید کنید و یا از آن کد تخفیف در خرید های خود استفاده نمایید.

برای موارد زیر امتیاز کسب می کنید :

+ بازار یابی و همکاری در فروش

+ خرید از سایت ها و پلتفورم انصاف نت و چهل قدم

+ ثبت نام

+ تکمیل پروفایل کاربری

+ برای بازدید های روزانه اتان از پلتفورم و سایت های انصاف نت و چهل قدم

+ روز تولد

+ امتیاز ماهانه وفاداری

+ بررسی و نظر دادن راجع به محصولات (نقد و دیدگاه )

+ هنگام ثبت سفارش

+ برای کل سبد خرید

+ رسیدن به یک سطح خاص امتیاز

+ برای افزایش تعداد خرید بصورت تصاعدی بیشتر امتیاز می گیرید و همینطور از خرید های افرادی که شما را بعنوان معرف به سایت ها و پلتفورم ما معرفی کنند.

آموزش نحوه تبد یل امتیازات و پاداش ها به درآمد و کد تخفیف خرید :

روش اول :

در حساب کا ربری !

1- وارد حساب کاربری خود شوید !   وارد شوید !

2-وارد تب (منو) امتیازات من شوید !   وارد شوید !

3-در پایین صفحه تاریخچه امتیازات و پادش های خود را مشاهده می کنید !   وارد شوید !

4-وارد منوی ((مدیریت کنید)) شوید !

5- در کادر مربوطه همه  و یا به تعداد دلخواه از امتیازات خود را وارد کنید !

6- روی دکمه (( تبدیل )) کلیک کنید !

7-امتیازات شما به کد تخفیف خرید تبدیل شد. و با این کد می توانید محصولات را با میزان تخفیف به دست آمده خرید کنید !

روش دوم :

در برگه سفارش و خرید !

در هنگام ثبت سفارش و خرید محصولات نیز می توانید  امتیازات خود را به کوپن تخفیف تبدیل کنید تا از مبلغ کل خرید کسر شود !

راه سوم- امکان جذب  همکار در  دوره چهل قدم از میان دانشجویان برتر ، با انگیزه و موفق !

ما در دوره چهل قدم بنا بر گستردگی و حجم عظیم موضوعات و دروس و مدت طولانی پشتیبانی دوره که سه سال می باشد همچنین تعداد زیاد دانشجویان و  سیاست اصولی دوره چهل قدم مبنی بر  ایجاد کسب و کار و درآمد برای دانشجویان دوره چهل قدم بنا به عللی که در سطور بالا ذکر کردیم نیازمند همکار  پشتیبان می باشد که از بین دانشجویان علاقمند و  مستعد و موفق دعوت به همکاری می نماید.

راه چهارم – امکان کسب درآمد و پایه ریزی بیزینس و کسب و کار  از سایر زمینه هایی که در حال حاضر در پلتفورم انصاف نت پیش بینی شده است !(گه به مرور و طبق برنامه زمان بندی شده از آنها رونمایی می کنیم)

سایر زمینه هایی که در حال حاضر در پلتفورم انصاف نت پیش بینی شده است !

1-کسب و کارهای دیجیتال و بیزینس و در آمدهای دیجیتالی

2-امکان چند فروشنگی و فروشگاهی برای همه مشاغل و اصناف در سایت انصاف نت

3-همکاری در فروش محصولات و دوره ها ی سایت انصاف نت

4-فریلنسری و دورکاری برای همه تخصص و مهارت ها

5-تولید محتوا و سئو و مهارت و تخصص های مرتبط

6-کسب در آمد،آموزش و سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال ،بورس و بیمه

7-هنر و هنر مندان (-فیلم،موسیقی،نمایش نامه،انیمیشن-و تخصص و مهارت های مرتبط نظیر کارگردانی-نویسندگی- بازیگری-فیلمبرداری و عکاسی و غیره )

8-متخصصین گرافیک ، برنامه نویسی ،طراحی سایت ،اپلیکیشن و بازی و سایر مهارت های مرتبط

9-پلتفور م آموزشی برای اشخاصی که شغل یا مدرک یا تخصص در زمینه های آموزشی دارند.نظیر آموزش برتامه نویسی-آموزش طراحی سایت ،آموزش رایانه ،آموزش خیاطی ، آموزش آشپزی ، آموزش آرایشگری ، آموزش قالیبافی ، آموزش خانه داری و بچه داری -مشاورین خاواده و ازدواج و تحصیل و سایر که مدارک رسمی و معتبر از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره دارند. ویا سایرین که مدرک فنی و معتبر از سازمان فنی خرفه ای و یا سایر ادارات و ساز مان ها دارند و…بصورت آنلاین و مجازی و یا حضوری

10-رانندگان -اجاره دهندگان ملک و مغازه و انبار-انبارداری و نظافت و دفتر داری و …

11-استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان

و این لیست کامل می شود…

مجوزهای دریافتی :

1- دریافت و اخذ نماد اعتماد  الکترونیکی (نماد و لوگوی اینماد) از وزارت صنعت معدن و تجارت

2- دریافت و اخذ مجوز نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

3- دریافت و اخذ نشان ملی ثبت(نماد و لوگوی ساماندهی) از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

4-دریافت و اخذ کد مالیاتی سازمان امور مالیاتی از وزارت اقتصاد و امور دارائی

5-دریافت و اخذ شناسه ملی شرکت(شناسه ملی شخصیت حقوقی)از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور قوه قضائیه

6-دریافت  کد نو آفرین از سازمان فناوری اطلاات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

7-دریافت و اخذ مجوز ثبت دامنه (ایرنیک)از مرکز ثبت دامنه کشوری

8-دریافت و اخذ مجوز و پروانه کسب و کار اینترنتی از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی(مراحل آخر)

9-دریافت گواهی SSL(حفظ حریم خصوصی- احراز هویت و داده ها)

10- دریافت و اخذ مجوز سامانه امن درگاه پرداخت(زرین پال-زیبال-آی دی پی- پی پینگ)

11-اخذ صلاحیت های عمومی و اختصاصی از ادرات و نهاد ها و ساز مان ها از قبیل -قوه قضائیه-پلیس آگاهی-

وزرات صمت-وزارت ارشاد-سازمان امور مالیاتی-ادراه اصناف و …)

درخواست همکاری با دوره چهل قدم !

درخواست استخدام در انصاف نت !

۱-لینک ورود به قدم اول بصورت رایگان با توضیحات کامل و مفصل دوره چهل قدم !

۲-لینک ورود به قدم دوم با ۷۰% تخفیف برای ۱۰۰۰نفر اول که زودتر ثبت نام کنند!

ثبت نام در دوره چهل قدم -قدم دوم

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *