بسم الله الرحمن الرحیم

هزینه  و شهریه دوره چهل قدم !

دوره چهل قدم به دو شیوه قابل  ثبت نام ،بهره برداری ودریافت است.

شیوه اول :

1-قدم اول رایگان

2-قدم دوم :

هزینه و شهریه قدم دوم از دوره چهل قدم مبلغ 12/000/000میلیون تومان است که برای 1000نفر اول که ثبت نام کنند با 70% تخفیف فقط 3/600/00میلون تومان می باشد.

3پشتیبانی و ارائه مشاوره و کمک و راهنمائی در دوره چهل قدم ۳ سال است.

4-دانشجو در این شیوه(شیوه اول) ابتدا باید در قدم اول بصورت رایگان ثبت نام کند و پس از اتمام فراگیری دروس و تمرین و آموزش ها و شرکت در آزمون پایان قدم اول وارد قدم دوم  شود.

5-دانشجو در قدم دوم ثبت نام می کند و فقط با پرداخت 3/600/000 میلیون تومان(برای 1000نفر اول)وارد مرحله آموزش ،تمرین و فراگیری پیش نیازهای دوره چهل قدم وارد  قدم دوم  می شود که چهار ماه به طول می انجامد.(مدت زمان فراگیری و آموزش های قدم دوم 120 روز است. )

6-دانشجو وارد صفحه تستهای استاندارد روانشناسی خواهد شد و با پاسخگویی به این تست ها ما را در بهتر پشتیبانی و مشاوره و راهنمایی کردن خود کمک می کند.

7-دانشجو وارد صفحه فرم های شرح حال وضعیت کنونی مالی و روحی و عاطفی و شادی و …می شود و با پاسخگویی به آنها ما بهتر متوجه می شویم این دانشجو از چه سطح باورها و افکار و توانائی های مالی و معنوی و عاطفی و شادی و..قرار دارد و با کمک آن و همچنین تجزیه و تحلیل تستهای روانشناسی که  پاسخ داده است به نحو احسن به او در این 120 روز قدم دوم مشاوره ، پشتیبانی و راهنمایی خواهیم داد.

8-پشتیبانی و ارائه مشاوره و کمک و راهنمایی اختصاصی در قدم دوم 120 روز است.

9-بعد از 120 روز و در پایان آموزش و تمرین و فراگیری کامل پیش نیازهای دوره چهل قدم در قدم دوم دانشجویان در آزمون نهایی قدم دوم شرکت می کنند و پس از قبولی در آزمون مجاز به شرکت در قدم سوم از دوره چهل قدم هستند.

امیدوارم همه شما که تا اینجای مطلب را خوانده اید بالاخره تصمیم بگیرید برای آینده اتان و رسیدن به تمام خواسته هایتان،و تغییر وضعیت فعلی که از آن ناراضی هستید روزی ۱۱هزار تومان سرمایه گذاری کنید.

در این صورت ما فرصت کافی و بیشتری پیدا خواهیم کرد که به برنامه ها و آموزش ها و مشاوره و پشتیبانی از تمامی دانشجویان خود بپردازیم.

ثروت 

با این حساب فقط کسانی وارد دوره خواهند شد که تصمیم قاطع به تغییر وضعیت فعلی خود  در همه زمینه ها(درآمد وثروت-سلامتی-معنویت-عشق و رابطه و مودت و..) را داشته باشند.از وضعیت فعلی خود راضی نیستند و آنرا در خور و شان و منزلت خود و خانواده اشان نمی دانند.

در این صورت فقط افرادی وارد دوره می شوند که باورهای عالی دارند و شک و تردید و دو دلی و افکارمنفی(نمی توانم–نمی شود-نمی گذارند –امکان ندارد و…) در آنها وجود ندارد.که این هم برای ما و هم برای خود دانشجویان بسیار سودمند است.و خیلی کار ما و خودشان را ساده و آسان می کند.

اگر ما صحبت از جذب ثروت و نعمت می کنیم منظور باور به رزاقیت خداوند است،باور به نعمتها و ثروت های  بیکران و نامحدود و بی پایان خداوند است .

-منظور باور به جذب نعمت ها و ثروت ها یی است که خدواند بطورعادی و سهل و آسان و بدون هیچ منتی از همان نخستین روز  آفرینش برای تک تک ما کنار گذاشته است.

مشکل این است که ظرف ما کوچک و باور ما محدود و تنگ نظرانه هست.منظور ما از جذب نعمت و ثروت باور سلیمان نبی (ع)است که به راحتی و آسانی و خیال آسوده و مطمئن از خدا تمام نعمت ها و ثروت های خدارا می خواهد.

نعمت های که تا آن زمان خداوند به کسی نداده و بعد از آن هم به کسی نخواهد داد.این است ایمان به خدا،این است باور به خدا،این است اطمینان و اعتماد به خدا.مناعت طبع حضرت سلیمان (ع) او را  فرومانروا  و پادشاه کل انس و جن و موجودات جهان کرد.جایی که  خدا را با نام ای خداوند وهاب صدا می زند.((انک انت الوهاب ))خداوندی که بسیار بسیار می بخشد و نعمت و ثروتبی بهانه،بی نهایت،بی منت هر آنچه که تو بخواهی و هر اندازه به خدا باور داری می دهد.بروید راجع به همین یک کلمه وهاب تحقیق کنید.ببینید چقدر آگاهی ها واطلاعات و باورهای ما از خداوند و آیاتش محدود و ناچیز و چه بسا نادرست و نا امیدانه است.

شیوه دوم :

در این روش دانشجو نمی خواهد با سیستم آموزشی دوره چهل قدم کار کند و می خواهد مستقل عمل نماید.

دانشجو در این شیوه(شیوه دوم) هم ابتدا باید در قدم اول بصورت رایگان ثبت نام کند و پس از اتمام فراگیری دروس و تمرین و آموزش ها و شرکت در آزمون پایان قدم اول وارد قدم دوم  شود.

در این شیوه هم در ابتدا پس از ثبت نام در قدم دوم از دوره چهل قدم به مدت 120 روز مثل شیوه اول پیش نیاز های دوره چهل قدم را طی می کند و پس از آن بطور مستقل عمل می کند و آموزش ها و تمرین ها را خودش دریافت و  آنها فرا می گیرد. .در این شیوه دانشجو حس می کند به تنهایی و سریعتر می تواند آموزش ها و تمرین ها را طی کند بنابر این مستقل  سیستم آموزشی دوره چهل قدم که سه سال طول می کشد.عمل می کند و همه 38 قدم بعدی را هم یکجا می تواند درخواست و دریافت کند. در این شیوه پشتیبانی تا موقعی که دانشجودرخواست داشته باشد به وی ارائه می گردد.

طرح کریمانه !

یکی از اهداف انصاف نت کمک و یاری از مستمندان است و عمل به قوانین جهان هستی-انفاق-بخشش ورهایی است(که در طی دوره و یکی از قدم ها و مراحل به تفصیل راجع به آن توضیح خواهیم داد).ما  طرح کریمانه را  برای همین منظورطراحی کرده ایم.به لطف و عنایت و توفیق الهی ما ۱۰ درصد کل همه در آمدهای انصاف نت از  جمله همین دوره چهل قدم را به این طرح اختصاص داده ایم.

انشالله روزی برای شما فرا می رسد که این مبالغ  در آمد یک ثانیه شما می باشد.و شما راضی از دوره و شاکر از خداوند که هدایت تان کرد که به این مرحله از موفقیت و ثروت برسید با طیب خاطر و حس و حال عالی و سرشار  ازشکرگزاری برای رسیدن  به تمام خواسته و آرزوهایتان هزینه و شهریه دوره چهل قدم  را به سادگی و آسانی به انصاف نت  ما پرداخت خواهید کرد و امیدوارم در آن روز شما متقاعد شده باشید که به جهت عمل به قانون  بخشش و انفاق مبلغ بسیار بسیار زیادتری به انصاف نت و طرح سراسری کریمانه انصاف نت هدیه خواهید کردد و ما مطمئن هستیم همچین روزی فرا خواهد رسید..و خود شما جزء خیرین و از اعضای هیئت امنای کریمانه  خواهید شد. انشالله

در پایان دوره چهل قدم  :

۱-شما به استقلال کامل مالی رسیده اید.

۲-شما از میزان در آمد و  ثروت درشان و منزلت خود برخور دار خواهید بود.

۳-شما از اوج عزت نفس خود لذت خواهید برد.

۴-شما از رابطه و عشق فوق العاده ای بهره مند خواهید شد.

۵-شما عاشق خدا خواهید بود و به او نزدیکتر .

۶-شما از باورهای سلامتی و تندرستی عالی برخوردار خواهید بود.

۷-شما به تمامی مهارت های لازم برای موفقیت و ثروت دست پیدا خواهید کرد.

۸-لایف استایل و سبک زندگی تان کاملا لاکچری ، همراه با رفاه ،آسایش و آرامش خواهد بود.

9-مبلغ 120 میلیون تومان برای شما یک عدد خنده دار خواهد بود.

10-درآمد روزانه 120 میلون تومان برای شما یک امر عادی محسوب خواهد شد.

11- درآمد یک ساعت شما اگر 120 میلیون باشد تعجبی نخواهید کرد.

شرایط اقساطی !

ما شرایط اقساطی هم داریم.قصد ما جذب و کمک و راهنمایی به تمام کسانی است که قصد شرکت و ثبت نام دردوره چهل قدم را دارند.برای کسب اطلاع از شرایط اقساطی لطفا به کار شناس ما فقط  به آدرس ایمیل    bazoft98@gmail.com یا در واتساپ به شماره 09139150172 پیام بگذارید.

تخفیف ها!

فقط برای 1000 نفر اول که در قدم دوم دوره چهل قدم ثبت نام کنند 70% درصد تخفیف در نظر گرفته ایم و فقط با پرداخت3600000 میلیون (سه میلیون و ششصد هزار)تومان می توانند در قدم دوم  دوره چهل قدم شرکت کنند و پس از آن دوره با قیمت اصلی آن یعنی 12 میلیون تومان ارائه خواهد شد.

انصراف از دوره!

۱اما برفرض محال اگر دانشجو رضایت کامل از دوره نداشت.و به خواسته های خود نرسیده بود به صلاحدید خودبرای انصراف تصمیم می گیرد.این یک نوع معامله جدید در بحث کسب و کار است.کاملا آزاد. کاملا حلال. با میل ورقبت قلبی طرفین با اعتماد و اطمینان کامل توسط طرفین.

اگر دانشجو از دوره راضی نبود و قصد انصراف از دوره را داشت :

الف) حداقل ۶ ماه  از شروع ثبت نام در دوره گذشته باشد.طی این مدت که ما و دوره در خدمت شما بود و پس ازگذراندن آموزش ها و  تمرین ها  و عمل به تعهدی که دانشجو در ابتدای ثبت نام در دوره داده است اگر دانشجو رضایت نداشت کل هزینه و شهریه ای که دانشجو پرداخت کرده است به وی مسترد خواهد شد.

ب)البته ما مطمئن هستیم  بسته به میزان تعهد و  آمادگی دانشجویان و  همراهی و جدیت و پشتکار و تمرین وتکرار حتما درجه ای از موفقیت (ثروت-سلامتی-معنویت-عشق و رابطه و مودت و..)را خواهند چشید. و حتما خدا را شاکر خواهند بود و برای ما دعا  خواهند کرد که آن همه معجزه در زندگیشان اتفاق خواهد افتاد. ((که این اتفاق نخواهد افتاد و فقط برای شکستن مقاوت ذهنی و آرامش ذهن ناخودآگاه ، شکاک و بسیار مردددانشجویان عزیز عرض کردیم))

ضمانت ها!

1-ضمانت اصالت علمی و کابردی بودن !

واقعیت و صداقت این است که  این مسیر و راه که ما و شما می رویم  برای موفق شدن و رسیدن به خواسته ها و برنامه ها و اهداف از پیش تعیین شده  مستلزم رعایت نکات بسیار مهمی است که شما دانشجویان عزیز  باید به آن پایبند باشید تا  به نتایج دلخواه خود برسید.

اگر کسی یا گروهی یا دوره و پکیجی ادعا کند که همه صدر صد با دوره و پکیج های آنها به همه نتایج دلخواه خودمی رسند دروغ  و کلاهبراری و خیانت و دزدی در روز روشن است.

مثل این است که برای همه بیماری ها شربت استامینوفن تجویز کنند.هر بیماری شرایط و مقتضیات خاص خود رادارد  و برای درمان و علاج هر کدام دارو و دستورات خاص و تازه بستگی بسیار به میزان قدرت و توانایی واستقامت هر فرد جداگانه دارو و دستورات لازم صادر می شود.

سالهاست ما قانون جذب را میدانیم و کم و بیش تمرینات دوره های مختلف موفقیت و ثروت  از اساتید مختلف  را دست و پا شکسته انجام میدهیم اما از روند رسیدن خواسته های خود راضی نیستیم . ولی گاهی سایر دوستانمان را می بینیم که به موفقیت های چشمگیری رسیده اندو گاه  هم این دوستان بعد از ما به جمع ما پیوسته اند و یا اینکه اصلا در مدار نبوده اند و در زمان کوتاهی توانسته اند که به نتایج خیره کننده ای برسند و دیدن این نتایج خیره کننده هم، ما را به تحسین وا می دارد و هم در دلمان ایجاد حسرت میکند که پس چرا من به نتیجه نمیرسم؟

این موضوع  هم به میزان قوت و قدرت و پر باری علمی و هویتی و  اصالت دوره و هم به میزان تصمیم،قاطعیت،قدرت،تلاش و پشتکار  و تعهد عمل  به آموزش ها و تمرین ها و به میزان باورهای گذشته و حال خود دانشجو دارد ونسخه واحدی نمی شود برای همه پیچید. برای همین ما فروش دوره وجذب دانشجو را محدود کردیم که هم فقط افراد آماده و قوی و متعهد را جذب کنیم و هم بتوانیم پشتیبانی بیشتر و بهتر برای تک تک دانشجویان داشته باشیم.چون شرایط روحی و آمادگی ذهنی و میزان افکار و باورهای منفی و نادرست هر فرد با دیگری متفاوت است.

2- ضمانت قانونی و مورد تایید بودن نهادهای رسمی و قانونی!

حتما اطلاع دارید اغلب افراد و سایت هایی  که در حال حاضر در بستر اینترنت و فضای مجازی و حتی حضوری و فیزیکی  مشغول به ارائه مباحث مربوط به موفقیت و ثروت و  سایر موارد  هستند از طرف سازمان متولی یعنی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره غیر قانونی اعلام شده اند.که با مراجعه به سایت نظام روانشناسی و مشاوره لیست این افراد و سایت ها و دوره هایشان قابل مشاهده است.

گارانتی وضمانت ما بر خلاف خیلی از سایت ها و دوره ها که این روزها مثل قارچ سر از خاک بیرون می آورند،.مدارک علمی کارشناسان و مشاورین ما از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره  و مجوزهایی است که اخذ کرده ایم.اما سایت و گروه انصاف نت کاملا رسمی و ثبت شده و دارای کلیه مجوز های قانونی کسب و کار از وزارت خانه ها و ادارات و سازمان  های ذیربط می باشد(مجوزها و لوگوهای دریافتی در سایت انصاف نت موجوداست) و هر روز و هر ساعت کاملا مطالب و محصولات ما رصد می شود وهمچنین امکان پیگیری  بصورت کاملا قانونی برای کاربران و مشتریان و دانشجویان فراهم است .

نکته : توصیه می کنیم تمرکز خود را روی نکات منفی (شاید کلاهبرداری باشد-شاید نتیجه نگیرم-قیمت دوره بالاستشاید موفق نشوم بعد هزینه دوره را چکار کنم و …)نگذارید.این مطالب را هم ما قصد بیان نداشتیم فقط به جهت آگاهی و ایجاد حس اعتماد و اطمینان بیان می کنیم.

مجوزهای دریافتی :

1- دریافت و اخذ نماد اعتماد  الکترونیکی (نماد و لوگوی اینماد) از وزارت صنعت معدن و تجارت

2- دریافت و اخذ مجوز نشر دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

3- دریافت و اخذ نشان ملی ثبت(نماد و لوگوی ساماندهی) از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

4- دریافت مجوز از سازمان نظام روانشناسی برای مشاورین ما

4-دریافت و اخذ کد مالیاتی سازمان امور مالیاتی از وزارت اقتصاد و امور دارائی

5-دریافت و اخذ شناسه ملی شرکت(شناسه ملی شخصیت حقوقی)از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور قوه قضائیه

6-دریافت و کد نو آفرین از سازمان فناوری اطلاات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

7-دریافت و اخذ مجوز ثبت دامنه (ایرنیک)از مرکز ثبت دامنه کشوری

8-دریافت و اخذ مجوز و پروانه کسب و کار اینترنتی از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی(مراحل آخر)

9-دریافت گواهی SSL(حفظ حریم خصوصی- احراز هویت و داده ها)

10- دریافت و اخذ مجوز سامانه امن درگاه پرداخت(زرین پال-زیبال-آی دی پی- پی پینگ)

11-اخذ صلاحیت های عمومی و اختصاصی از ادرات و نهاد ها و ساز مان ها از قبیل -قوه قضائیه-پلیس آگاهی-وزرات صمت-وزارت ارشاد-سازمان امور مالیاتی-ادراه اصناف و …)

اساتید

3-ضمانت برگشت و عودت هزینه و شهریه!

اما برفرض محال اگر دانشجو رضایت کامل از دوره نداشت.و به خواسته های خود نرسیده بود به صلاحدید خودبرای انصراف تصمیم  می گیرد. با میل و رقبت قلبی طرفین و با اعتماد و اطمینان کامل توسط طرفین. بدون هیچ اما و اگر، کل وجه پرداختی دانشجو به  وی باز گردانده می شود.البته حداقل ۶ ماه  از شروع ثبت نام در دوره گذشته باشد.که در بالا توضیح دادیم .

1-لینک ورود به قدم اول بصورت رایگان با توضیحات کامل و مفصل دوره چهل قدم !

2-لینک ورود به قدم دوم با 70% تخفیف برای 1000نفر اول که زودتر ثبت نام کنند!

 

لینک پروفایل
لینک ورود به پروفایل دوره چهل قدم شما !

ثبت نام در دوره چهل قدم -قدم دوم

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *