بسم الله الرحمن الرحیم

فیلم و کلیپ انگیزشی !

محرک های درونی !

انسان  بنا به دلایل خاصی تصمیم به انجام یا عدم انجام کاری می گیرد. به این دلایل انگیزه می گویند. انگیزه ی افراد از انجام دادن و ندادن کارها می تواند متفاوت از یکدیگر باشد. محرک های درونی نوعی از انگیزه هستند که از دورن خود فرد نشات می گیرند. نیازهای فرد، انتظارات، عقاید و باورهای او منابع انگیزه ی درونی هستند.

محرک های بیرونی !

کلیپ انگیزشی یک محرک است که این محرک ها ناشی از اتفاقات محیط بیرونی ما هستند. نصیحت ها و همچنین سخنان تاثیر گذار دیگران، یا تنبیه و تشویق می توانند نمونه ی محرک های بیرونی باشند. این محرک های بیرونی تاثیر شگفت انگیزی بر رفتار و اعمال ما دارند. ممکن است در اوج ناتوانی و خستگی با محرک بیرونی نیرومندی روبرو شویم و این محرک زندگی ما را از این رو به آن رو کند. محرک های بیرونی افکار و احساست ما را جهت می دهند و ما را در رسیدن به آنچه می خواهیم قدرتمند می کنند.

ویدیو انگیزشی از جمله ی این محرک های قدرتمند می باشد.فیلم‌های الهام بخش و انگیزشی دقیقاً همان تأثیری را بر روی ما میگذارد، که کتاب‌های خوبِ روانشناسی، یا نصیحت‌های یک انسان بسیار موفق میگذارد. وقتی کتاب عالی را عمیق میخوانیم، روزها، ماه‌ها و حتی شاید سال‌ها به موضوع آن کتاب فکر میکنیم و این فکر کردن‌ها به مرور زمان روی باورها، افکار، عقاید و روحیات ما تاثیر می‌گذارد. ویدئو انگیزشی با تصاویر، موسیقی، سخنرانی و متن هایی که در خود می‌گنجاند دنیایی از انرژی را به ما هدیه می دهد.

زمانی که ما تحت تاثیر ویدیو انگیزشی قرار می‌گیریم انرژی بیشتری برای انجام دادن کارهایمان داریم، اهداف مان پر رنگ تر می‌شود، زیرا یک کلیپ انگیزشی افکار ما را پالایش و ذهن ما را به سمت افکار نیرومند رهنمون می‌کند.

اگر ما عادت کنیم، همیشه، روزمان را با یک ویدیو انگیزشی آغاز کنیم، تمام طول روز احساس شادابی و نشاط در ما موج خواهد زد. به علاوه به مرور زمان شاهد تغییر سبک زندگی مان خواهیم بود و برای انجام هر کاری خودمان را توانمند خواهیم دید. یک ویدیو انگیزشی به طور عمیقی نگرش و باور ما درباره زندگی را متحول خواهد کرد.

ادامه مسیر موفقیت !

همه ما گاهی ناامید می شویم و برای ادامه راه زندگی و کسب موفقیت نیاز به افزایش انگیزه و دریافت انرژی مثبت داریم .در بالا گفتیم که هر زمانی که بی‌انگیزه شدید با استفاده از کلیپ های انگیزشی می‌توانید انگیزه خود را افزایش دهید، این افزایش انگیزه باعث می‌شود که  تلاش‌تان را زیاد کنید،. و در مورد تلاش پیوسته باید توجه داشته باشید که اگر میخواهید در هر موردی به موفقیت های بسیار بزرگی برسید، پیوسته تلاش کردن از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است، اگر میخواهید یک نوازنده پیانو عالی شوید باید پیوسته تلاش کنید، اگر میخواهید در یک رشته ورزشی حرفه ای شوید باید پیوسته تلاش کنید، اگر میخواهید در کنکور موفق شوید باید پیوسته تلاش کنید.

نا امیدی ممنوع !

بسیاری از افراد وقتی برای خود هدفی تعیین می‌کنند در ابتدای کار با انگیزه بالا شروع به تلاش کردن می‌کنند اما بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی آن خواسته سوزان و آن انگیزه فراوان کاهش پیدا می‌کند، برای اینکه انگیزه تان کاهش پیدا نکند کارهای مختلفی می‌توانید انجام دهید، یکی از کارهایی که می‌توانید انجام دهید این است که هر زمان که احساس کردید انگیزه شما کم شده است، سعی کنید یک کلیپ انگیزشی نگاه کنید، یا یک موسیقی انگیزشی گوش کنید.

شنیدن کی بود مانند دیدن !

ویدئو انگیزشی با تصاویر، موسیقی، سخنرانی و متن هایی که در خود می گنجاند دنیایی از انرژی را به ما هدیه می دهد. زمانی که ما تحت تاثیر ویدیو انگیزیشی قرار می گیریم انرژی بیشتری برای انجام دادن کارهایمان داریم. دنیا  را بسیار زیباتر می بینیم، مهربان تر و خوش اخلاق تر هستیم و به طور کلی زندگی را لذت بخش تر از قبل می بینیم.

کلیپ انگیزشی در دوره چهل قدم !

ما  از تاپیر کلیپ های انگیزشی در روندهای آموزش آگاهی کامل داریم و از این موارد بصورت گسترده استفاده خواهیم کرداما آنچه مهم و ضروری است استفاده هوشمندانه از این کلیپ های انگیزشی و آموزشی است. کسی می تواند منکر شود وقتی به شدت فرد در شرایط مالی و روحی و سلامتی بسیار وحشتناکی هست ،و استاد کلیپ انگیزشی و یک زوج جوان بسیار زیبا و خوش تیپ که در کنار سواحل جزایر قناری ، کنار ویلا و ماشین پورشه که مشغول قدم زدن و گشت و گذار و عشق و حال هستند ،را توصیه بکند نه تنها هیچ حس مثبت و انگیزشی در  او ایجاد نمی کند در عوض چند حس بسیار منفی او را تحریک می کند و باعث تخریب روحی و باورهای مثبت اندک او هم می شود.

1- حس حسادت

2- حس نا امیدی

3-حس بی عرضگی و بی لیاقتی(کشنده ترین علت برای عزت نفس)

4- حس بد شانسی

5- حس تنهایی و بی کسی

6- حس بی دینی و دوری از خدا(ببین اینا که خدا و دین ندارند چقدر در ناز و نعمت و فراوانی هستند)

7-حس کشف مسیر موفقیت( اما به اشتباه- او که شرایط دیگران و مسیری که دیگران را به درستی نمی داند فقط از دور قضاوت می کند)

و…

پس یک کلیپ بسیار تاثیر گذار انگیزشی می تواند در شرایطی کشنده ترین عامل نا امیدی و گم کردن مسیر موفقیت باشد نیاز به استاد مسیر دارد که با توجه به شرایط روحی و روانی و باورها و افکار و سایر موارد به او پیشنهاداتی داشته باشد.

1-لینک ورود به قدم اول بصورت رایگان با توضیحات کامل و مفصل دوره چهل قدم !

2-لینک ورود به قدم دوم با 70% تخفیف برای 1000نفر اول که زودتر ثبت نام کنند!

ثبت نام در دوره چهل قدم -قدم دوم

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *