بسم الله الرحمن الرحیم

پرداخت بهاء!

یکی از زیربنایی ترین و اصلی ترین قوانین هستی و کائنات قانون پرداخت بهاست.

طبق قانون  پرداخت بها ،ما همیشه در حال هزینه کردن هستیم. هزینه ی مالی ،هزینه ی ذهنی ،هزینه ی فکری، هزینه ی زمانی ،هزینه ی احساسی؟و به راستی ما روزانه برای چه چیزی هزینه میکنیم؟ آیا هزینه هایی که پرداخت میکنیم زندگی موردعلاقه امان را برایمان ساخته است؟

موضوع مهم تر اینکه آیا حاضر به پرداخت بها هستیم؟آیا یرای خلق شرایط دلخواه امان انرژی صرف می کنیم؟آیا روی باور های خود  کار می کنیم تا تبدیل به شرایط ایده ال مان بشود؟

باید درباره‌ی هزینه کردن‌، تصمیمی جدی بگیریم و مسیر جدیدی برای هزینه‌های زندگی‌ خود انتخاب کنیم.خیلی فرق می کند برای چه چیزی داریم هزینه می کنیم، به این نکته  بسیار مهم توجه کنید :

-بعضی می خواهند زندگی بکنند و بعضی می خواهند زنده بمانند.

-بعضی  هزینه می کنند برای لذت وآسایش و آرامش بیشتر  و بعضی هزینه می‌کنند برای رنجِ کمتر.

و تو باید انتخاب بکنی  می خواهی جزءکدام دسته باشی؟

کسانی که برای بیماری‌،وام ، قسط بانکی ، ورشکستگی های شغلی، اجاره خانه ، باز پرداخت پولهای نزولی که برای رفع موقتی مشکلاتشان گرفته اند، اجاره خانه،تعمیر  خودرو ،چشم و هم چشمی با دیگران و … در حال هزینه کردن هستند.یا کسانی که  برای خرید ملک ، برای مسافرت به جاهای زیبا، برای خرید کادو و هدیه به همسر،برای خرید آپارتمان و یلا و خودرو دلخواه خود هزینه می‌کنند.

زمان بعضی صرف  ایده‌پردازی برای گسترش کسب و کارشان هزینه می‌شود، و بعضی زمانشان برای گله و شکایت از اوضاع مملکت و توجه و تمرکز بر گرانی و تورم و اختلاس  صرف می شود.و طبق قانون بر هر چه تمرکز کنی آن را بیشتر جذب می کنی.

در واقع این باور که بخواهیم  با  شیوه‌ی دیگری جز خرید و ثبت نام رسمی و قانونی در دوره چهل قدم(یا هر خواسته دیگر)و بدون  پرداخت بها به ثروت و موفقیت و خواسته خود برسیم،

یا حتی با اینکه توان پرداخت هزینه خواسته‌امان را داریم‌، اما پرداخت بهای خواسته برای مان سخت باشد، این رفتار نشان دهنده باور کمبود است.

باوری که هم ما  را وارد مدار کمبودهای بیشتر می‌کند و هم باعث ساخته شدن باور احساس بی لیاقتی درداشتن ثروت نیز می گردد.

کار باور احساس عدم لیاقت، دور کردن نعمت ها از زندگی  شماست  و به همین دلیل تا بتوانی از خواسته‌هایت کم می کنی  و یا از آنها دور می شوی.

معنویت

تا زمانی که این باور در وجودت باشد‌، راهی برای ثروتمند شدن و استقلال مالی(یا هر خواسته دیگر) نداری.

همنشینی باوراحساس عدم لیاقت و ارزشمندی (که باید برای پیشرفت و رسیدن به آرزوها و رویاهایت هزینه کنی )و ثروت‌ غیر ممکن است. فقط یکی از این دو می‌تواند در ذهنت جای بگیرد. زیرا ثروت یک امر ذهنی است ابتدا باید  ذهن شما ثروتمند شود و پس از آن ، ذهن ثروتمند، شما را به مسیر و مداری هدایت می‌کند که پایان آن خواسته ها آرزوها و رویاهای شماست.

ذهن ثروتمند، یعنی ذهنی که فراوانی را باور دارد و می داند که بی نهایت نعمت و ثروت برای همه در جهان وجود دارد.انسان های ناموفق در پرداخت بها سهل انگاری می کنند و این سهل انگاری را به شکل های مختلف توجیه میکنند. من فقط تا فلان ساعت کار می کنم.  الان تلویزیون مسابقه فوتبال دارد.امشب که نمیشه  سریال مورد علاقه ام نمایش داده می شود.

از شنبه شروع  می کنم.از هفته آینده استارت می زنم.حالا بزار ببینم چه می شود.فعلا که دلار رفته بالا. اسفند ماه قراره مجلس قانون جدید وضع کنه.مالیات ها داره میره بالا. الان برای شروع مناسب نیست وضع بازار بی ثباته و..اما انسان های موفق  ارزش پرداخت بها را  فهمیده اند .برای موفقیت در همه کارهای خود زمان می گذارند .برای آموزش خود هزینه می کنند.  کلاس می روند استاد می گیرند .در دوره ها و سیمنار و بینار های مختلف شرکت می کنند.پر تلاش و خستگی ناپذیر کار میکنند. اگر لازم شد تا صبح بیدار می مانند.برای موفقیت خود برنامه ریزی می کنند.فعلا فیلم و سریال و مهمانی تعطیل.“کار جهان بده و بستان است. اول بهایش را می گیرد و به اندازه ی آنچه دریافت نموده، نتیجه را به تو تحویل می دهد. “باید تصمیم بگیری که تمام یا بیشتر زمان و انرژی و سرمایه ات  را برای آموزش خودت صرف کنی.

تصمیم بگیر مهم‌ترین سرمایه گذاری زندگی‌ات رو با هزینه کردن برای ساختن باورهات و تغییر برنامه‌ریزی ذهنت شروع کنی. و با عشق و تعهد و حس و حال عالی وخوب به این مسیر ادامه بدهی ونگران هزینه کردن برای ساختن باورهایت نباشی. زیرا این سودآورترین سرمایه گذاری در مسیر زندگی توست.تو باید بهای موفقیت رو بپردازی .

اگر الان این هزینه رو نکنی، مجبوری هزینه‌های گزافی برای اتفاقاتی نا خواسته ای(بیماری- قرض و قسط و بدهیو ….که در بالا بیان کردیم) در زندگی‌ت بپردازی که حاصل همین باورهای منفی ،‌محدودکننده و نادرست  و عدم آموزش  برای  ساختن باورها و ایده های ثروت ساز جدید و ریل گذاری مسیر موفقیت توست.

ما اعتقاد داریم نتیجه‌ای که  از هزینه کردن (عمر و زمان و پول و و…)وارد زندگی شما می‌شود‌، هزاران برابربهایی است که می‌پردازی.این قانون آفرینش است.باید بخواهی و حرکت کنی،بهایش را بپردازی و در آن صورت هدایت می شوی به سمت خواسته هایت و راه  دیگری  برای موفقیت وجود ندارد.قوانین قابل دستکاری و کم و زیاد شدن نیستند . قوانین را نمی شود دور زد و فریب داد.

برای همه انسانها به یک صورت عمل می کنند .این قوانین اگر برای ایلان ماسک و جف بروس و بیل گیتس و زاکربرگ و وارن بافت واستیو جابز کار می کنند برای من و تو هم وجود دارند و به همان صورت عمل می کنند .فقط آنها خواستند ،حرکت کردند،آموزش دیدند،از شکست ها تجربه کسب کردند .بهای موفقیت خود را سالها با عمر و تلاش و پول و آموزش پرداختند و سر انجام موفق شدند و به خواسته اشان رسیدند و با اینکار به گسترش جهان هم خدمت می کنند. اگر قوانیین برای آنها کار می کند مطمئنا برای ما هم کار می کندفقط ما باید مسیر درست را انتخاب کنیم. قوانین را  یاد بگیریم ،آموزش ببینیم ، و بطور کلی هزینه و بهای موفقیت را بپردازیم.

 ما در انصاف نت سالها روی این طرح و برنامه زمان گذاشته و هزینه پرداخته ایم. از عمر خود و پول و در آمد خود بهای بسیار هزینه کرده ایم.با اساتید مختلف و افراد و اشخاص بسیار زیادی گفتگو و مباحثه کرده ایم. سالها در بیشتر دوره های اساتید موفقیت و ثروت شرکت کرده ایم . صدها کتاب  و مجله  و پایان نامه و تحقیقات  داخلی و خارجی  این مباحث (ثروت- معنویت-سلامتی-عزت نفس- کسب و کار-کار آفرینی- رابطه  و..)را  تهیه   و مطالعه کرده ایم. بیشتر از 1000سایت ها و پیج و کانالهای  بحث موفقیت و جذب ثروت  از اساتید و نخبگان  داخلی و خارجی را عضو و کاربر شدیم و  خیلی از محصولات آنها  را بصورت مستقیم دریافت کرده ایم. با بیشتر این اساتید مکاتبه و  ایمیل و مکالمه داشته ایم. جلسات و سمینارهای و  وبینارهای آنها را بصورت حضور و مجازی شرکت کرده ایم.نزدیک 5 ترابایت فایل تصویری و صوتی و متنی شامل : تدریس اساتید مختلف ایرانی و غربی و شرقی در دوره های مختلف جذب موفقیت و ثروت- فیلم های داستانی  ومستند و  کلیپ های انگیزشی- کتاب های صوتی و متنی و پی دی  اف- و مجلات و فصلنامه و گاهنامه – سرگذشت و زندگینامه کلیه کار آفرین ها و ثروتمندان  بزرگ و مطرح جهانی و ایرانی-عکس و  کارهای گرافیکی و عکس نوشته های فراوان- تجزیه و تحلیل  روزانه سایت های مطرحی مثل فوربس از  کارآفرینان و  ثروتنمدان  دنیا و تحلیل و پیاده سازی باورها ، آموزشها،  امکانات و دنیایی که در آن زندگی می کنند – مقالات و  کتاب و تحقیق و پژوهش های بین المللی در بحث اقتصاد دیجیتال ،فن آوریهای جدید  .

فیلم های ذخیره  شده سمینار و وبینارهایی که شرکت کرده ایم. و پکیج  و دوره های مختلف کوچینگ و بازار یابی  و…) این اساتید  را تهیه کردیم وخریداری نمودیم و مورد استفاده قرار دادیم (و به تمامی نقاط ضعف و قوت آنها آگاهی و اشراف کامل پیدا کردیم)  که الان هم موجود هستند. و این جدای از مدارک آکادمیک وسابقه  تدریس و تحصیل و مشاوره  اساتید دوره چهل قدم است. این حجم بسیار عظیم از اطلاعات و آگاهی ها و تحقیق و پژوهش لااقل در ایران بی سابقه است . به همین خاطر ما خود را شایسته و محق در طراحی و تولید دوره چهل قدم می دانیم.

این مسیر درست است. مسیری که مقصدش موفقیت و جذب نعمت و ثروت های بی انتهاست. اما برای فردی که به شیوه صحیح وارد این مسیر شود و با تعهد در این مسیر بماند و آن را ادامه دهد.

معنویت

به قول انیشتین‌، وقتی راه حل‌ها ساده می‌شود یعنی خداوند در حال پاسخ دادن است .

 پس از شما خواهش می کنیم به پاس انسانیت و صداقت و عمل به قوانین هستی و کائنات :

1-ما در انصاف نت راضی نیستیم حتی یک جمله بدون رضایت و اجازه ما در بیرون از دوره چهل قدم بازگو و یا در سایت و سایر فضاهای مجازی منتشر شود.

2-اجازه استفاده از دوره چهل قدم فقط برای یک نفر و آن هم شخصی است که در دوره ثبت نام و بهای آن را پرداخت کرده است می باشد.

3-چنانچه خانواده دانشجو(پدر-مادر-همسر-خواهر-برادر-فرزند) بخواهند از دوره چهل قدم استفاده کنند منوط به کسب اجازه از انصاف نت و قبول شرایطی است که در قسمت توضیحات هزینه و شهریه آمده است.

4- حتما از سایت انصاف نت دوره چهل قدم را تهیه کنید. در قبال ثبت نام و شرکت در دوره چهل قدم یک کد یکتای دوره چهل قدم به شما تعلق می گیرد که مزیت های فراوانی دارد که بهره مند شدن از این مزیت ها با ارائه این کد می باشد.(استخدام و همکاری در انصاف نت و دوره چهل قدم- بهره مندی از تخفیف ها و کسب امتیاز ها شرکت در قرعه کشی ها-تخصیص وام های کوچک و محدود-مسافرت ها و تور ها و…)

1-لینک ورود به قدم اول بصورت رایگان با توضیحات کامل و مفصل دوره چهل قدم !

2-لینک ورود به قدم دوم با 70% تخفیف برای 1000نفر اول که زودتر ثبت نام کنند!

ثبت نام در دوره چهل قدم -قدم دوم

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *