بسم الله الرحمن الرحیم

راه های میانبر رسیدن به ثروت و موفقیت و سایر جنبه های زندگی چیست؟

سوال اساسی این است آیا راه های کوتاه و میانبری برای رسیدن به خواسته ها ،آرزوها و رویاهای ما وجود دارد؟ و جواب مثبت است،حتما اینطور است و ما در زندگی روزانه و اطراف خود و یا دوره ها و کلاس ها و آموزش ها می بینیم عده ای یک مسیر را خیلی خیلی ساده تر ،آسان تر و زودتر طی می کنند.همیشه ما با این طیف سوالات روبرو شده ایم که من و فلانی با هم وارد این دوره جذب ثروت شدیم اما من نتیجه ای نگرفتم یا نتایج من بسیار کوچک و ضعیف است و  بعضی همدوره ای های من به نتایج باور نکردنی رسیده اند و کاملا حق با آنهاست برخی دانشجویان دوره های جذب خیلی سریع نتیجه می گیرند.

حالا باید دید چرا اینگونه است؟چرا حرکت بعضی بسوی جذب خواسته ها بسیار کند و آهسته است و اما حرکت بعضی جهشی و تصاعدی است؟

جذب ثروت

جواب این سوالات در دورره جهل قدم بسیار کاربردی و علمی بیان شده است و اما اینجا به همین یک نکته  اشاره می کنیم  که مراحلی از پیشرفت و جذب  برای عده ای 20 سال طول می کشد همانطور که برای بعضی اساتید ما هم به همین منوال بود اما همان مراحل برای بعضی افراد فقط سه سال و حتی کمتر زمان می برد.

و اگر بپذیریم جذب ثروت و سلامتی و کسب و کار و بیزینس و غیره علم است و باید آموزش ببینیم و مهارت کسب کنیم آن وقت متوجه می شویم که چرا کسب نتایج برای بعضی افراد اینقدر سریع اتفاق می افتد.این موضوع کاملا علمی و کاربردی و پذیرفته شده است و ما در دوره چهل قدم به تک تک این موارد خواهیم پرداخت و آموزش های لازم را ارائه خواهیم داد .در دوره چهل قدم بطور مفصل راجع به این مبحث صحبت خواهیم کرد. و راه های میانبر و کوتاه رسیدن به خواسته ها و آرزوها را بیان خواهیم کرد.

1-لینک ورود به قدم اول بصورت رایگان با توضیحات کامل و مفصل دوره چهل قدم !

2-لینک ورود به قدم دوم با 70% تخفیف برای 1000نفر اول که زودتر ثبت نام کنند!

 

ثبت نام در دوره چهل قدم -قدم دوم

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *