بسم الله الرحمن الرحیم

تست ها ی دوره چهل قدم !

پس از ثبت نام در دوره چهل قدم :

شما وارد وارد صفحه تست های معتبر علمی و آکادمیک آنلاین می شوید، تا بصورت دقیق  و واضح و علمی سطوح روحی و روانی و باورها  و لایه های مخفی  ذهن و آمادگی های   لازم برای  دوره چهل قدم و تغییرات پیش روی شما سنجیده شود،تا ما بهتر بتوانیم مشاوره و پشتیبانی و  راهنمایی های لازم را با توجه به نوع شخصیت،باورها و هویت درونی و ذهنیتان ( با توجه به نتایج تست ها)به شما ارائه بدهیم.

هدف ما کشف حقایق زندگی شما که نتیجه باور ها و افکار منفی شماست که از خانه و مدرسه و دانشگاه و اجتماع گرفته اید و همین باورها و افکار منفی شما راجع به هر موضوع خاص است که مانند ترمز(ترمزهای مخفی ذهن) عمل می کنند و مانع رسیدن شما به خواسته هایتان می شود.

لطفا به نکات زیر توجه فرمائید :

 1-لطفا با دقت کامل و حضور ذهن به سوالاتی که در تست های آنلاین زیر به صفحات مربوطه  هدایت می شوید پاسخ دهید

2- در هنگام جواب به تست ها از عجله و هیجان های بی مورد پرهیز نمائید.

3- آنچه که همین الان  باور دارید و  به آن فکر می اندیشید و  در زندگی فعلی خود به آن عمل می کنید در جواب سوالات در نظر بگیرید، نه آنچه دوست دارید باشد.

بعنوان مثال :

. قصد دارید در آینده ای نزدیک یک خانه بخرید. 

الف) به هر چیزی که علامت «برای فروش» داشته باشد توجه می کنید.

ب ) معروف ترین محله های نزدیک خود را جستجو می کنید.

ج ) خانه های موجود در قیمت مورد نظرتان را نگاه می کنید و صبر می کنید تا خانه مناسب را پیدا کنید.

د ) مناطقی با بالاترین ارزش زمین را جستجو می کنید تا بهترین قرارداد را ببندید.

برای جواب به سوالات تست همه گزینه ها را با دقت مطالعه و گزینه ه ای که به نظر و باور فعلی شما نزدیک است را انتخاب کنید و نه آنچه که  دوست دارید اتفاق بیفتد و وجود داشته باشد.

4- در پایان تست ها به شما نتایج را اعلام می کنند . از نتایج داده شده  کپی تهیه کنید . و نزد خود بایگانی کنید بعد ها به  نتایج  این تست هااحتیاج داریم.

5- نتایج را بصورت فایلهای(ورد و پی دی اف ) و جدا گانه برای ما ارسال کنید.

6-  لازم نیست همه تست های 17 گانه زیر را در یک نوبت و یا یک روز انجام دهید بهتر است در یک بازه زمانی مناسب که حال روحی خوبی دارید مبادرت به شرکت در پاسخگویی به تست ها نمائد

7- لینک شرکت در هر تست بصورت جداگانه در پائین توضیحات مربوط به آن تست آورده شده است پس از کلیک بر روی لینک وارد صفحه انجام آن تست خواهید شد.

سلامتی

1- تست شخصیت شناسی MBTI        

تست mbti در مطالعات بسیاری مورد استفاده قرار گرفته است و می تواند ابزاری مفیدی برای شناخت ویژگی هایفردی باشد. از این آزمون می توان برای موارد زیر استفاده نمود:

 خودشناسی و ارتقاء توانمندی روانی

 مشاوره شغلی و انتخاب شغل مناسب

 مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته

 مشاوره خانواده و مشکلات بین فردی

 مشاوره عشق و ازدواج

 پژوهش ها و مطالعات علمی

تست شخصیت ام بی تی آی بر اساس الگوی 16 تیپی خود افراد را دسته بندی نموده و به آن ها کمک می کند تابتوانند ویژگی های بارز رفتاری خود را شناسایی کنند.

2-تست هوش هیجانی EQ

هوش هیجانی (EQ) بر خصوصیات فردی یا شایستگی های هیجانی متمرکز است. بنابراین هوش هیجانی عاملمهمی است که می تواند باعث کنترل بر خود و محیط و در نتیجه هدایت مناسب خود در مسیر زندگی است.

سلامت مطالعات به طور گسترده نشان می دهد که هوش هیجانی با سلامت روانی و سلامت جسمانی ارتباط تنگاتنگی دارد.شواهد تجربی از سال 2007 تا سال 2019 نشان می دهد که افراد با هوش هیجانی بالا میزان سلامت روانی و سلامت جسمانی بالاتری نسبت به کسانی دارند که این هوش در آن ها پایین تر است.

عملکرد

بسیاری از مطالعات انجام شده به ویژه در خلال سال های 2010 تا 2019 نشان دهنده این مهم است که هوش هیجانی با انواع عملکرد در ارتباط است. به طوریکه افزایش هوش هیجانی باعث افزایش عملکرد تحصیلی و عملکردشغلی شود.

روابط زناشویی

نگاهی به پژوهش ها و مطالعات در خلال سال های 2002 تا 2019 نشان می دهد که هوش هیجانی یکی از مهمترین عوامل در روابط زناشویی است. به طوریکه با افزایش هوش هیجانی میزان رضایت زناشویی، سازگاری زناشویی و صمیمیت زناشویی افزایش می یابد.

عزت نفس

شواهد و مطالعات صورت گرفته از سال های 2012 تا 2019 نشان دهنده این است که در اکثر این پژوهش ها افزایش هوش هیجانی با بالا بودن عزت نفس فردی در ارتباط است.

3- تست دیسک   (DISC)

تست دیسک یکی از مشهورترین آزمون های مدیریتی و خودشناسی است. نام DISC مخفف چهار سبک اصلی است که سیستم رفتارشناسی DISC را تشکیل می دهند. شخصیت هر کس ترکیبی از این چهار سبک می باشد:

نتیجه گرایی

تاثیرگذاری

ثبات گرایی

وظیفه گرایی

مهمترین کاربردهای این تست عبارتند از:

افزایش خودآگاهی

 بهبود تیم سازی

 حل تعارض و مشکلات بین فردی

 افزایش مدیریت موثر

 پیدا کردن جایگاه شغلی

 انتخاب رشته و مسیر حرفه ای

توسعه مهارت های فروش

4-  تست استروپ معنایی

این روش اطلاعات زیادی در مورد نحوه پردازش مغز نشان می دهد و به ما کمک می کند توانایی خود را برای غلبه بر تفکر سریع غریزی خود ارزیابی کنیم. مطالب منتشر شده در مجلات روانشناختی این گونه می نویسند: “اثرات مشاهده شده در تست استروپ، تصویری واضح از توانایی افراد برای توجه انتخابی و توانایی برخی از محرک ها  برای فرار از کنترل توجه ارائه می دهد.”

5- تست بهزیستی روانی ریف

مدل شش عاملی بهزیستی روانشناختی نظریه ای است که توسط كارول ریف تهیه شده است و شش عاملی را كه می تواند در بهزیستی، رضایت و شادی ذهنی فرد تأثیر بگذارد، شناسایی می كند.خودمختاری (Autonomy): امتیازات بالا نشان می دهد پاسخ دهنده مستقل است و رفتار خود را بدون در نظر گرفتن فشار اجتماعی تنظیم می کند.

 تسلط محیطی (Environmental Mastery): نمرات بالا نشان می دهد که پاسخ دهنده به طور موثر فرصت ها را غنیمت می شمارد و حس کنترل بر عوامل و اقدامات محیطی، از جمله مدیریت فعالیت های روزمره و ایجاد موقعیت هایی برای تأمین نیازهای شخصی را دارد.

 رشد شخصی (Personal Growth): نمرات بالا نشان می دهد که پاسخ دهنده در حال رشد، اتخاذ تجربیات جدید و مشاهده پیشرفت در رفتار و شخصیت در طول زمان است.

 روابط مثبت با افراد دیگر (Positive Relations With others): نمرات بالا نشان دهنده تعهد پاسخ دهنده به روابط سازنده با دیگران است که شامل همدلی، نزدیکی و محبت متقابل می باشد.

 هدف در زندگی (Purpose in life): نمرات بالا نشان دهنده جهت گیری قاطع پاسخ دهنده به سمت هدف و اعتقاد به معنای زندگی است.

 پذیرش خود (Self – Acceptanse): امتیازات بالا بیانگر نگرش مثبت پاسخ دهنده به خود است. در این حالت فرد گذشته و هویت خود را پذیرفته و ویژگی های مثبت و منفی اش را تصدیق می کند.

6-تست عشق استرنبرگ

این مقیاس در مطالعات زیادی برای سنجش میزان عشق و ارتباط آن با سایر جنبه های سلامت روان مورد استفاده قرار گرفته است. سبک عشق ورزی آگیپ (Agape): این نوع سبک عشق ورزی نوع دوستانه، دلسوزانه و به دور از خودپرستی است که میزان فداکاری و بخشندگی را نشان می دهد سبک عشق ورزی استورگ (Storge): این نوع سبک به معنای عشق به قوم یا خانواده می باشد.  این نوع عشق بادوام، با تعهد و ثبات بالاست که در آن از اشتیاق و هیجانات شدید اجتناب می شود.

سبک عشق ورزی مانیا (Mania): این سبک عشق ورزی که با سرخوشی و افسردگی همراه است به افرادی اشاره دارد که عزت نفس پایینی داشته و نگران از دست دادن عشق هستند. آن ها عشق شدیدی را نشان می دهند و به بیانیعاشق عاشق شدن” می باشند.

سبک عشق ورزی پراگما (Pragma): این نوع سبک عملی و سنتی می باشد. آن ها عشق را به عنوان یک رابطه مفید که بقیه زندگی را آسانتر می کند، می شناسند. آن ها به دنبال سازگاری و روابطی می باشند که نه تنها تمایلات بلکه خواسته های فکری و ارزشی شان را برآورده سازد.

 سبک عشق ورزی لودوس (Ludus): سبک عشق ورزی لودوس مبتنی بر سرگرمی و هیجان است. این عشق بیشتر شبیه یک بازی است و زیاد جدی گرفته نمی شود. این افراد ممکن است عاشق افراد زیادی شوند و برای آن ها تعهد معنای کمتری دارد.

سبک عشق ورزی اروس (Eros): این افراد عاشقان متعهدی هستند که بر اساس سیستم تک همسری عمل می کنند. آن ها به عشق در یک نگاه باور داررند و عناصر رمانتیک برایشان محوریت داشته و صممیت بسیار بالا را ترجیح می دهند.

7- تست امید میلر

استرس و مشکلات در زندگی همه ما وجود دارد. همه ما امیدواریم که بتوانیم از شرایط سخت و دشوار عبور کنیم. بنابراین می توان گفت امید نیروی محرکه ما برای مبارزه و مقابله با استرس ها و نگرانی هاست.

علاوه بر این در شرایط عادی نیز امید می تواند کلید بهتر زندگی کردن باشد. داشتن امیدواری در لحظه باعث می شود که احساس خوشبختی کنیم. احساس خوشبختی هم باعث می شود تا سرزنده و شادی بیشتری داشته باشیم.

در نهایت این احساس روابط و زندگی ما را خوشایندتر می کند.به گفته انجمن روانشناسی آمریکا کودکانی که در فقر بزرگ شده اند ولی در آینده توانسته اند به موفقیت دست یابند، در یک چیز اشتراک داشته اند. بله امیدواری مهمترین ویژگی تمام افراد موفق است. روانشناسان بر این باورند که هرگونه برنامه ریزی، تلاش، انگیزه و عزم راسخ برای انجام کارها به امید وابسته است

8-تست شخصیت کارآفرین

این پرسشنامه توسط کردنائیچ و همکاران ساخته شده است که دارای 95 سوال می باشد. نحوه پاسخدهی به این  تست به صورت 4 درجه ای می باشد. با استفاده از این پرسشنامه 8 مولفه قابل سنجش می باشد. این 8 مولفه عبارتند از ریسک پذیری متعادل، کانون کنترل، نیاز به موفقیت، رویا پردازی، سلامت فکری، عملگرایی، تحمل ابهام وچالش طلبی.

با استفاده از این پرسشنامه می توان مهمترین ویژگی های شخصیتی افراد را مورد سنجش قرار داد. در واقع این ویژگی های شخصیتی به طور ویژه به کارآفرینان کمک می کنند که بتوانند کسب و کارهای خود را به خوبی راه اندازی و هدایت نمایند

کارآفرینی فقط در مورد شروع یک کسب و کار و یا اداره یک شرکت نیست، بلکه یک رویکرد فکری یا روش تفکر است. کارآفرینان فقط به شکل متفاوتی درباره کارها فکر می کنند و آنها را انجام می دهند. شما حتی اگر در حال کار برای شخص دیگری هستید، همچنان می توانید کارآفرین باشید. با این حال تعریف رایجی که از این اصطلاح وجود  دارد، بیشتر در حوزه اقتصاد کاربرد دارد. در این حوزه، کارآفرین فردی است که توانایی شناسایی و یافتن فرصت ها و اقدام برای ایجاد اختراعات یا فناوری ها را، به منظور تسهیل کاربرد محصولات و خدمات، دارد. فرد کارآفرین قادر  است پتانسیل های تجاری یک مساله را بشناسد و سرمایه ها و استعدادها را سازماندهی کند.

9تست معنویت و تصور از خدا

از زمانی که ما خودمان را میشناسیم همواره پرسشی در مورد خلقت جهان آفرینش در ذهن ما نقش می بندد. درکشور های آسیایی به خصوص در فرهنگ ایرانی – اسلامی خدا مفهومی است که از کودکی بسیار در مورد آن می شنویم و قبل از این که ما در مورد این مفهوم کنجکاو شویم و به دنبال آن برویم، خانواده ها با توجه به دانسته ها و تفکرات خودشان تصویری از خدا برای ما می سازند، گاه مهربان و عادل و گاهی هم بی انصاف و سختگیربا افزایش سن و شناخت بیشتر از خود و محیطمان بیشتر به دنبال پرسشهایمان در مورد خدا می رویم و شاید با توجه به تفاوت دیدگاهها حول این مفهوم هیچ گاه به جواب واحدی نرسیم. اما آیا شما می دانید چه تصوری در ذهن از خدا دارید؟خدا یک مفهوم انتزاعی است که در ذهن ما نقش می بندد و هر فردی با توجه به حال روحی خودش و شرایطی که در آن رشد کرده، خدای خود را می شناسد اما گروه کمی هستند که خدا را باتمام وجود حس می کنند و فارغ از مذهب و سنت به شناخت از خدا می رسند.

آرامش واقعی زمانی حاصل می شود که فرد خود به شناخت از خدا برسد و این شناخت وابسته به دیگر افراد نباشد. مشترکات بین افرادی که جز یک گروه دینی هستند  راجع به مفهوم خدا بیشتر است و گاهی به دلیل این تشابهات افراد تصورات دیگر هم کیشان را نسبت به خدا از آن خود می کنند.
نتایج تحقیقات روانشناسی نشان می دهد نرخ امید به زندگی و توانایی مقابله با استرس و اضطراب ها در افرادی که تصور مثبتی از خدا دارند بیشتر ازافراد آتئیست (افراد بی اعتقاد به وجود خدا) است و علت آن عدم احساس بی پناهی و رها شدگی در پهنه گسترده هستی و پشتیبانی خالقی مهربان و قدرتمند می باشد.

10- تست اهمال کاری تاکمن

برای همه ی افراد پیش آمده که حداقل یکبار هم کارشان را به زمان دیگری موکول کنند. قطعا همه جملاتی از قبیل:هفته ی بعد شروع می کنم، امروز حوصله ندارم، شنبه حتما استارتش را میزنم، سال جدید آغاز می کنم و… را در زندگی به کرار استفاده کرده ایم و در اکثر مواقع آن روز خاص اصلا اتفاق نمی افتاد و آن شنبه ای که قرار است بیاید، سر نمی رسد. به ندرت زمان آن تغییرات می رسد و در اکثر مواقع بیشتر از چند بار آن عمل را به تاریخ های بعد موکول کرده و سرانجام کار نیمه تمام می ماند.

اهمال کاری به زبانی ساده، به تاخیر انداختن کارها و موکول کردن  آنها به زمان دیگریست. با اینکه فرد می داند که انجام کار برایش ضروریست و باید در زمان مشخصی ان را انجام دهد اما باز ترجیح می دهد که کارهای ضروری اش را به تعویق بیندازد. فردی که به اهمال کاری عادت کند، معمولا همه ی کارها و فعالیت هایش را به تعویق می اندازد.

این شیوه ی انجام کارها به مرور زمان تبدیل به یک عادت و به گونه ای شیوه ای از زندگی فرد شده و دیگر اجتناب از آن بسیار سخت می گردد. عواقب اهمال کاری در انجام کارها، کل زندگی فرد را تحت تاثیر قرار می دهد و یک نوع بی نظمی را بر زندگی حاکم می سازد.متخصصان  چند علت مهم را برای اهمال کاری بیان کرده اند که در دو دسته ی کلی جای می گیرند:

 ۱. آسیب هایی که مربوط به روان شخص اهمال کار می باشد. بعنوان مثال؛ عدم عزت نفس، خودکم بینی، داشتن انتظار بیش از حد از خود، عدم صبر، کمال طلبی در حد افراطی، مصمم نبودن، فقدان قاطعیت، و سطح پایین اعتماد به نفس و
۲. آسیب هایی که به محیط اطراف ارتباط دارد.بعنوان مثال: فقدان احساس مسئولیت، لجبازی کردن با اطرافیان، عدم تسلط کافی بر فعالیت ها، ذهنیتی منفی نسبت به کاروروانشناسان اهمال کاری را به عنوان یک آسیب روانی می شناسند که دلایل مختلفی در بوجود آمدن آن تاثیر دارند.اهمال کاری نیز همانند دیگر اختلالات روانی قابل سنجش است و آزمون های زیادی آن را می سنجند.

11-تست رضایت زناشویی انریچ

به جرائت می توان گفت که رضایت زناشویی عملکرد موثر یک خانواده را تحت تاثیر قرار می دهد. رضایت اعضای خانواده به خصوص رضایت از روابط زناشویی در بسیاری از مراکز مشاوره  هدف اصلی و خط اول درمان به شمار می رود. رضايت زناشويي به وضعیتی اشاره دارد که در آن زن و شوهر از رابطه زناشویی خود حداکثر لذت را برده و از بودن کنار هم احساس شادماني و رضايت دارند.

عواقب نارضایتی زناشویی

وجود نارضایتی در روابط بین همسران باعث کاهش رضایت از زندگی  شده و می تواند فضای خانواده را به رنگ افسردگی و اضطراب درآورد. عدم توجه به مسائل زناشویی باعث می گردد که بی علاقگی مداوم به طلاق عاطفی منجر شده و تدوام آن باعث جدایی و طلاق دائمی گردد. بسیاری از افرادی که در حوزه مشاوره ازدواج و مشاوره زناشویی فعالیت می کنند بر این باورند که عدم رضایت زناشویی می تواند مشکلات عدیده ای را برای فرزندان به  همراه داشته باشد. آسیب های ناشی از تعارض زناشویی و در نتیجه گسست خانواده باعث شده است که روانشناسان به تدوین راهبردها و روش هایی جهت آموزش زناشویی باشند.

12-تست شادکامی آکسفورد

اگر بخواهید بدانید که راز موفقیت در زندگی چیست، باید بگویم که تنها یک واژه است آن هم شادکامی است

پیترگلمن

چرا برخی به خاک دست می زنند طلا می شود؟ آیا تمام سنگ های دنیا زیر پای مردم لنگ یافت می شود؟ با کمی جستجو در رابطه با این سوالات پی بردیم بسیاری از مشاهیر شادکامی را به عنوان عامل خوشبختی و سلامت روان در زندگی می دانند؟ شادکامی مقوله ای است که جنبه های بسیاری از زندگی انسان را تحت تاثیر قرار می دهد. شادکامی نوعی ارزشیابی است که فرد از زندگی اش دارد و مواردی چون رضایت از زندگی، هیجان و خلق مثبت و عدم افسردگی و اضطراب را دربرمی گیرد. برخی از پژوهشگران معتقدند که شادکامی مهمترین مولفه در ارزیابی کیفیت زندگی افراد است.

به نظر می رسد شادکامی یک مسئله مهم در زندگی به شمار می رود. به جرات می توان گفت عملکرد ما با شاد بودن ما در ارتباط است و زمانی که غمگین هستیم تمایلی به فعالیت در زندگی نداشته و  گوشه گیر و منفعل خواهیم شد. افراد غمگین مدام از دیگران کناره گیری می کنند و روابط اجتماعی محدودی خواهند داشت. همچنین آن ها در حرفه و شغل خود نیز نمی توانند موفق باشند. شادکامی با مثبت اندیشی همراه است و  نتیجه آن این است که می توانیم با انرژی بیشتری زندگی کنیم

13- تست اعتماد به نفس

اعتماد به نفس یکی از ویژگی ها و شرایط مربوط به روان است که نقش مهم و حیاتی در توسعه، پیشرفت و موفقیت های فرد ایجاد می کند.

 اعتماد به نفس یا به عبارت دیگر خود باوری، یکی از حالات و شرایط روحی است که شخص در آن به خاطر تجربه های قبلی به توانایی ها و استعداد های خود در موفقیت انجام کارها به طور موفقیت آمیز اعتماد و باور دارد. اگر بخواهیم به صورت ساده تر توضیح دهیم، اعتماد به نفس یا Self-Confidence یعنی یک نفر به توان و توانمندی های خودش باور و اعتماد داشته باشد. اعتماد به نفس نقش مهمی در کسب موفقیت های بیشتری دارد.

در هنگام انجام تست اعتماد به نفس آنلاین، شاید برای شما جالب باشد که بدانید این حس در زمان 5 سالگی به طور کامل شکل می گیرد. یعنی یک کودک 5 ساله کاملا حس اعتماد به نفس را درک و تجربه می کند.همینطور قابل ذکر است که اعتماد به نفس بر اساس ژنتیک، محیط، رفتار والدین، تشویق و تنبیه اطرافیان و.. شکل می گیرد اما میزان آن به مرور در طول زندگی تغییر می کند.

14- تست میزان خوشبختی

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که تعریف دقیق خوشبختی چیست؟ از نظر روانشناسان رضایت از وضعیت موجود به معنی خوشبختی است. یعنی مهم نیست که شما در چه وضعیتی قرار داشته باشید، در صورتی که از شرایط خود رضایت داشته باشید، شما خوشبخت هستید. بنابراین تعاریف می توان عنوان کرد که خوشبختی موضوعی نسبی است و برخی ممکن است در شرایط نه چندان مطلوب احساس خوشبختی کنند اما افرادی هم در بهترین شرایط ممکن باشند و این احساس را نداشته باشند.

این پرسشنامه توسط دکتر تئو لنتز تهیه شده است. تئو لنتز مدیر سابق انجمن پژوهش های شخصیتی بوده و در سن لوییز میسوری بزرگترین پژوهش درباره خوشبختی را انجام داده است. افرادی که در این پژوهش مورد بررسی  قرار گرفته اند بین 16 تا 50 سال سن داشته اند. بر اساس نتایج این پژوهش، تست مذکور آماده شده است.

15-تست ثروت  1

تست باورهای  ثروت و درآمد .با این کار تمامی باورهای نادرست ومنفی شما راجع به پول و در آمد و ثروت که از  بچگی و در خانواده از والدین و معلم و استاد و جامعه و بقیه فرا گرفته اید، که مانند ترمز جلوی شما برای رسیدن به پول و ثروت و درآمد بی نهایت شما را گرفته اند،  را استخراج  می کنیم و برای تک تک این باورهای منفی و نادرست به دانشجویان راهکار و تمرین و مشاوره و پشتیبانی می دهیم.

گستردگی بسیار بالای علم روانشناسی ما را در زمینه های زیادی راهنمایی میکند، یکی از این بخش ها به علم روانشناسی ثروت مربوط میشود که چطور میتوان نوع نگرش خود به موضوع ثروت آفرینی و راه های کسب ثروت را تغییر بدهیم.

روانشناسی ثروت در اولین قدم به تغییر نگرش شما به جریان کسب ثروت میپردازد

آیا فکر میکنید برای کسب ثروت و مال باید بیشتر از همیشه تلاش کنید؟

آیا فکر میکنید میشه با تلاش بیشتر پول بیشتری کسب کرد؟

ذخیره سازی پول و خرج نکردن شما رو به فردی ثروتمند تبدیل میکنه و میتونید به آرزوهاتون برسید؟

نه باید با کمک روانشناسی کسب ثروت تغییرات اساسی در نوع نگرش شما ایجاد بشه.

نوع نگاه روانشناسی ثروت به ما میگه که چطور با اعمال تغییرات کوچک در نحوه خرج و پس اندازمون میتونیم تغییرات بزرگ در بلند مدت ایجاد کنیم، تغییراتی که با مرکب شدن در رفتار و نوع شخصیت شما بهترین دست آوردها رو به ارمغان میاره.

16-تست ثروت2      131 سوال

برایان تریسی می گوید: «قانون سرمایه گذاری از بین قوانین مربوط به پول از همه مهم تر است و اشاره دارد به اینکه قبل از سرمایه گذاری، بررسی و تحقیق کنید. باید برای وارد کردن پول در یک سرمایه گذاری، بیشترین زمان را برای مطالعه و بررسی آن سرمایه گذاری خاص بگذارید.»

اگر فکر می کنید می توانید فقط کمی پول از دست بدهید، در پایان می بینید پول خیلی زیادی از دست داده اید.

اما در روانشناسی ثروت اولین موضوع به بینهایت بودن میزان ثروت و پول در جهان اشاره میکند

برای کسب ثروت دلخواه اول باید نگرشمون رو به موضوع درآمد زایی و کسب ثروت تغییر بدیم.

بسیاری از ما به دنبال ایجاد رقابت با دیگران در کثب مال و ثروت هستیم و به این فکر میکنیم که باید از بقیه رقبا به هر شکل شده جلو باشیم.

وسعت دارایی هایی که خدا برای نوع بشر در عالم قرار داده است به حدی میباشد که تمامی انسان های میتوانند از آن استفاده کنند و باز ثروت جهانی تمام نشود.

نگران نباشید پول تنها دست تعدادی فرد ثروتمند نیست شما تنها میبایست نگرشتون به ثروت را تغییر بدید.

 17-تست روانشناسی کیفیت زندگی

بهداشت جهانی کیفیت زندگی را درک فرد از جایگاهش در زندگی در بافت سیستم فرهنگ و ارزش هایی که او در

آنها زندگی می کند می داند که در ارتباط با هدف ها، انتظارات، استانداردها و نگرانی های اوست.

فقط برای 1000نفر اول که ثبت نام کنند  70 %درصد تخفیف وجود دارد!

لینک ورود به قدم دوم با 70%درصد تخفیف برای 1000نفر اول که ثبت نام کنند!

1-لینک ورود به قدم اول بصورت رایگان با توضیحات کامل و مفصل دوره چهل قدم !

2-لینک ورود به قدم دوم با 70% تخفیف برای 1000نفر اول که زودتر ثبت نام کنند!

در پایان دوره چهل قدم  :

1-شما به استقلال کامل مالی رسیده اید.

2-شما از اوج عزت نفس خود لذت خواهید برد.

3-شما عاشق خدا خواهید بود و به او نزدیکتر خواهید شد.

4-شما از باورهای سلامتی و تندرستی عالی برخوردار خواهید بود.

5-شما از  در آمد و  ثروت در شان و منزلت خود برخور دار خواهید بود.

6-شما به تمامی مهارت های لازم برای موفقیت و ثروت دست پیدا خواهید کرد.

7-شما از رابطه و عشق فوق العاده ای با همسر و خانواده اتان بهره مند خواهید شد.

8-شما از لایف استایل و سبک زندگی کاملا لاکچری ، همراه با رفاه ،آسایش و آرامش برخوردارید.

خبر خیلی خوب اینکه :

الان که اینجا یی و مشغول مطالعه و خواندن توضیحات دوره چهل قدم هستی ،50% درصد مسیر موفقیت و ثروت را پیموده ای !

مراحل تضاد،درخواست،تغییر،تعلیم،هدایت،حرکت و…را طی کرده ای !

ثبت نام در دوره چهل قدم -قدم دوم

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *