بسم الله الرحمن الرحیم

آموزش ها و تمرین های فوری و ضروری  !

شامل 24 اصل آموزش و تمرین فوق العاده تاثیر گذار که حتی یک لحظه را برای آموزش و فراگیری و تمرین و تکرار آنها را نباید از دست داد .این تمرینات چکیده ،عصاره و خلاصه همه کتاب ها_ دستورالعملها- تاکیدها-آموزش ها -تمرین های اساتید جهانی بحث موفقیت و ثروت  و  لایف استایل و سبک زندگی  همه افراد موفق جهان و ایران است.که اساس و شالوده و بنیان دوره چهل قدم بر این 24 اصل آموزشی بنا شده است و سیستم آموزشی  دوره چهل قدم برای آموزش و تمرین و تکرار و آزمون این 24 اصل آموزشی موفقیت و ثروت برنامه های بسیار گسترده مدون و کاربردی طراحی کرده است .

الف)باورهای ثروت و درآمد

ب)باورهای سلامتی و تندرستی

ج)باورهای معنویت و ارتباط با خدا

د)باورهای عشق و مودت و خانواده

ه)باورهای عزت نفس و حس ارزشمندی

و)باورهای کسب و کار و بیزینس

خیلی فوری و ضروری !

دستور العمل ها و تمرین های که در زیر عنوان می شود خیلی ساده به نظر می رسند اما تاثیر صد در صد انکار ناپذیری در سرنوشت انسان و زندگی مادی و معنوی او دارند.به هر چه می خواهی برسی از  تعهد و آموزش  و انجام همین چند مهارت و تمرین بسیار کوتاه نشات می گیرد که تا تمام شدن دوره  در سه سال بعد و بعد از اتمام دوره و در زندگی عادی و تا آخر عمر عمل به آنها واجب و ضروری است.

در طی دوره چهل قدم بصورت مفصل و گسترده و با دلیل و مدرک  و نتایج و تحقیقات و پژو هش های بین المللی  به تبیین آنها خواهیم پرداخت.

فقط ذکر همین یک نکته کوتاه فعلا کفایت می کند که حتی یک لحظه را نباید از دست داد و نباید حتی   یک بار  از انجام و تمرین و تکرار  آنها غافل شد. از همین الان که داری این مطلب را مطالعه می کنید شروع کنید .همین الان هم دیر است .چقدر زود دیر می شود. ما در این دوره از شما تعهد و تمر کز و  تلاش می خواهیم. هر چه این سه عنصر را از شما می گیرد باید کنار بگذارید.اگر آینده اتان برایتان مهم است، اکر واقعا قصد تحول در زندگی خود را دارید اگر به تضاد برخورد کرده اید اگر  واقع می خواهید به خواسته هایتان برسید (در عمل و نه در حرف)- خب باید شروع کنید. خودتان تنها هستید که باید تصمیم بگیرید و خودتان به تنهایی باید بخواهید که تغییری همه جانبه در زندگیتان ایجاد کنید.

حتی خدا هم کاری برای شما نمی کند تا خودتان نخواهید وشروع نکنید و تعهد به خوتان ندهید-هر چه بیشتر تلاش کنید و متعهد تر باشید زودتر  به خواسته هایتان می رسید. تصمیم با خودتان استالبته طبق قانون تکامل  پله به پله  پیشرفت می کنید و به خواستههایتان نزدیک می شود که انشالله در طول دوره بیشتر به این قانون خواهیم پرداخت.

بعضی تمرین ها و تغییر ها برای  طی دوره و آموزش ها و رسیدن  بهتر و آسان تر به خواسته بسیار فوری و مهم و سرنوشت ساز هستند که نباید حتی یک لحظه آنها را به تاخیر انداخت.

1-لینک ورود به قدم اول بصورت رایگان با توضیحات کامل و مفصل دوره چهل قدم !

2-لینک ورود به قدم دوم با 70% تخفیف برای 1000نفر اول که زودتر ثبت نام کنند!

ثبت نام در دوره چهل قدم -قدم دوم

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *