بسم الله الرحمن الرحیم

دوره از کی شروع می شود؟

به محض ثبت نام  ، دانشجو وارد سیستم آموزشی دوره چهل قدم می شود. وآموزش ها و تمرین ها ی بارگزاری شده را مشاهده و مطالعه می کند.

دوره چهل قدم به دو صورت طراحی و ارائه می شود:

1-شیوه اول

این آموزش ها و تمرین ها در 40 قدم در سیستم آموزشی بسیار قدرتمند دوره چهل قدم طراحی شده است.دانشجو در طی این 40 قدم که حداکثر 1095 روز (3 سال)طول می کشد قدم به قدم پیش می رود تا نهایتا با آموزش ها و تمرین ها و سایر نکات و فرمولهای آموزشی به آن میزان از دانش و آگاهی خواهد رسید که بتواند به راحتی و آسانی و در مدت زمان بسیار اندک و با باورسازی های مناسب که در طول دوره چهل قدم آموزش خواهد دید به خواسته ها،آرزوها و رویاهای خود برسد و خودر فردی توانمند و قدر تمند خواهد یافت .

به لحاظ اینکه به تعداد محدود در این دوره دانشجو پذیرفته می شود ما در ابتدا برای 1000 نفر اول که ثبت نام کنند به میزان 70 % درصد تخفیف در نظر گرفته ایم و دانشجو با پرداخت مبلغ  3600000 تومان وارد دوره چهل قدم خواهد شد.

2- شیوه دوم

در این روش دانشجو نمی خواهد با سیستم آموزشی دوره چهل قدم کار کند و می خواهد مستقل عمل نماید.در این شیوه در ایتدا پس از ثبت نام در دوره چهل  قدم به مدت 120 روز مثل شیوه اول پیش نیاز های دوره چهل قدم را طی می کند و پس از آن بطور مستقل عمل می کند و آموزش ها و تمرین ها را خودش دریافت و به آنها فرا می گیرد. .در این شیوه دانشجو حس می کند به تنهایی و سریعتر می تواند آموزش ها و تمرین ها را طی کند بنابر این مستقل  سیستم آموزشی دوره چهل قدم که سه سال طول می کشد.عمل می کند و همه 38 قدم بعدی را هم یکجا می تواند درخواست و دریافت کند. در این شیوه پشتیبانی تا موقعی که دانشجو درخواست داشته باشد به وی ارائه می گردد.

 

برای اطلاعات کامل از شیوه و زمان شروع دوره چهل قدم اینجا کلیک کنید.

1-لینک ورود به قدم اول بصورت رایگان با توضیحات کامل و مفصل دوره چهل قدم !

2-لینک ورود به قدم دوم با 70% تخفیف برای 1000نفر اول که زودتر ثبت نام کنند!

ثبت نام در دوره چهل قدم -قدم دوم

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *